Spintos stumdomomis durimis – ar šis sprendimas tikrai pasiteisina?

pagal | 2022-06-28

Įrengdami miegamąjį, vienas svarbiausių dalykų, į kurį reikia atsižvelgti, yra įmontuotos spintos. Jos ne tik vaidina didžiulį vaidmenį jūsų kambario išvaizdai, bet ir labai svarbios kambario funkcijai.

Įtaisytos spintos stumdomomis durimis yra vienas iš prabangiausių dizainų variantų, kurį galite pasirinkti, geriausiai išnaudojant erdvę, kad sukurtumėte tobulai įrengtą miegamąjį, persirengimo kambarį arba įeinama drabužių spinta. Kokiais privalumais jos džiugina?

Daugiau vietos

Spintos stumdomomis durimis suteikia daugiau erdvės jūsų kambaryje, nes durys slysta iš vienos pusės į kitą, o ne atsidaro. Tai reiškia, kad jums nereikia atiduoti papildomų colių, kurių prireiktų tradicinėms durims atidaryti.

Dėl to jos idealiai tinka miegamajame, kur erdvės dažnai yra labai daug, todėl aplink lovą atsiranda daugiau erdvės, takams ir tam, kad netrukdytų esamoms durų angoms. Tai suteikia daugiau erdvės darbui ir atveria daug daugiau galimybių pertvarkyti miegamąjį, todėl galėsite sukurti tobulą interjero išplanavimą neribodami durų atidarymo erdvės.

Veidrodinės durys sukuria geriausią persirengimo kambarį

Ar yra kas nors prabangesnio už didelius viso ilgio veidrodžius savo miegamajame? Užuot radę papildomos vietos laisvai pastatomiems arba sieniniams veidrodžiams, jūsų spinta su stumdomomis durimis gali būti suprojektuota kaip viso ilgio veidrodžiai. Tai suteikia jums tobulą persirengimo erdvę, taip pat atveria ir atspindi šviesą aplink kambarį, todėl jis jaučiasi dar erdvesnis.

Maksimaliai padidina saugyklos talpą

Kadangi spintos stumdomomis durimis taupo erdvę patalpoje, galite ją išnaudoti išmaniau, palikdami daugiau vietos tam, kam iš tikrųjų norite spintos: daiktams.

Pagal išmatavimus pagaminta spinta su stumdomomis durimis taip pat reiškia, kad nė vienas colis erdvės nelieka nepanaudotas, todėl gausite maksimalų sandėliuką, pritaikytą jūsų kambaryje. Tai taip pat reiškia, kad dizainas yra nuo grindų iki lubų, kai aplink drabužių spinta nėra švaistoma vietos – kitaip nei atskirai pastatomos spintos.

Puikus dizainas moderniai išvaizdai

Šiuolaikinės, aptakios ir įmantrios spintos stumdomomis durimis sukuria šiuolaikišką išvaizdą dėl paslėptų takelių, kad galėtumėte lengvai slysti. Dizaino galimybės taip pat yra beveik neribotos, nes galite pasirinkti daugybę durų išvaizdų ir apdailos, kurios papildys ir paaukštins bet kokį interjero stilių – sklandžiai susiliejant su kambario dekoru arba kaip nuostabus dizaino pareiškimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *