Nauji butai Vilniuje: kaip pasirinkti tinkamą interjerą?

pagal | 2022-06-15

Nauji butai Vilniuje dygsta kaip grybai po lietaus. Ir taip yra ne veltui. Daugelis naujakurių jau nebenori pirkti senos statybos butų, nes jie ne tik neatitinka šiuolaikinių grožio parametrų, bet ir yra energetiškai neefektyvūs. Štai nauji butai pasižymi moderniais interjero sprendimais, tereikia pasirinkti sau gražiausią.

Nauji butai Vilniuje paprastai visi jau būna įrengti, bet interjero sprendimus dar galima koreguoti kartu su savo pardavimo agentu ar dizaineriu. Kad bute jums tikrai būtų gera bei jauku, atkreipkite dėmesį į šiuos interjero patarimus:

  • Aiškiai žinokite, koks stilius jums patinka. Dairykitės idėjų internete ir tikrai pamatysite, koks interjeras jums priimtiniausias. Vieniems patinka minimalistinis stilius ir šviesios spalvos, modernus stilius, o kitiems kaip tik – klasikinės detalės arba net masyvūs, ryškių spalvų baldai. Jeigu turite patikimą interjero dizainerį, paprašykite, kad jis paruoštų jums kelis maketus. Taip bus lengviau pasirinkti.
  • Nusistatykite tikslų biudžetą, kurį galite skirti interjero įrengimui. Jeigu pinigų trūksta, geriau jau kažko neįsirengti iš karto, o palikti ateičiai, negu įsirengti taip, kaip visai nėra jums prie širdies ir vėliau visą gyvenimą praleisti nejaukiuose namuose. Rinkdamiesi baldus ir kitas interjero detales, „negriebkite“ pačio pirmo pasitaikiusio pardavėjo. Geriau jau pasikonsultuoti su keliais ir sužinoti, kur jums pritaikys tam tikras nuolaidas. Jeigu baldams dar ir galima šiek tiek sutaupyti, tai to paties tikrai negalima pasakyti apie santechnikos įrenginius ar, pavyzdžiui, virtuvinius baldus, nes kokybiški mechanizmai kainuoja brangiau.
  • Negailėkite pinigų interjero dizaineriui. Jeigu visus įsirengimo klausimus spręsite patys, galite sumokėti dar daugiau. Ne veltui juk yra toks posakis, kad skūpas moka du kartus. Interjero dizaineriai jūsų vizijas pavers realybe ir, kadangi turi patirties, kur kreiptis dėl geriausio kokybės ir kainos santykio – tikrai verta pasitikėti jais.

Nauji butai Vilniuje jums ir jūsų šeimai suteiks daug laimės, ramybės ir patogumo, jeigu tik bus tinkamai įrengti. Prieš priimdami bet kokį sprendimą, rimtai apgalvokite kiekvieną detalę ir tik tada imkitės veiksmų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *