ŠIĄ SAVAITĘ LIETUVOJE LANKYSIS 8 EUROPOS ŠALIŲ UŽSIENIO REIKALŲ MINISTRAI

pagal | 2010-01-14

Lietuvoje šią savaitę lankysis Airijos, Graikijos, Latvijos, Moldovos, Rumunijos, Slovakijos, Švedijos ir Vengrijos užsienio reikalų ministrai, kurie dalyvaus dvišaliuose ir trišaliuose susitikimuose su Lietuvos užsienio reikalų ministru Vygaudu Ušacku bei neformaliame Europos ir Šiaurės Amerikos tarptautinės ir saugumo politikos strategų susitikime.

Sausio 14-15 dienomis Trakuose vyksiančiame politikų, politologų, diplomatų ir analitikų „Sniego susitikime“ (Snow Meeting) bus svarstomi Rytų ir Vakarų santykiai bei pagrindiniai strateginiai iššūkiai, kuriuos euroatlantinei bendruomenei teks spręsti 2010 metais.

Sausio 14 dieną Vilniuje rengiamas trišalis Lietuvos ir Airijos užsienio reikalų ministrų Vygaudo Ušacko ir Micheálo Martino bei Graikijos pakaitinio užsienio reikalų ministro Dimitrio Droutso susitikimas.

Tai bus pirmasis 2013 m.–2014 m. pirmąjį pusmetį Europos Sąjungos Tarybai pirmininkausiančios trijų valstybių grupės – Airijos, Lietuvos ir Graikijos – užsienio reikalų ministrų susitikimas.

Tą pačią dieną įvyks ir dvišaliai V.Ušacko susitikimai su M.Martinu ir D.Droutsu bei su Vengrijos ir Slovakijos užsienio reikalų ministrais Péteriu Balázsu ir Miroslavu Lajčaku.

Sausio 15 dieną Lietuvos užsienio reikalų ministras susitiks su Rumunijos ir Moldovos užsienio reikalų ministrais Teodoru Baconskiu ir Iurie Leanca.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *