Sezono metu klesti ir transporto nuomos bendrovės

pagal | 2019-03-30

Be automobilio sunkiai įsivaizduojamos tiek šiek tiek pabodusios kelionės iš namų į darbą ir atgal, tiek ir laukiamesnės bei turiningesnės atostogų ar savaitgalio išvykos. Aišku, kai kam gali atrodyti, jog kokybiškam poilsiui derėtų kaip įmanoma labiau pakeisti įprastą rutiną (šiuo atveju – atsisakyti kasdien naudojamo automobilio) ir poilsio akimirkas leisti kitaip – įdomiau bei turiningiau. Tačiau pagalvokite, kokiu būdu, nusprendę keliauti be automobilio, užtikrintumėte saugią išvyką atžaloms (ir, aišku, sau) ar kaip kartu pasiimtumėte reikiamą mantą? Tarpinis variantas, atnešantis savotiškų permainų – palikus savo automobilį garažą, vietoje jo…išsinuomoti kitą. Neteks atsisakyti visų patogumų, kuriuos suteikia mobilumo galimybė, tačiau atrakcija – garantuota! Automobilių nuoma Klaipėdoje – paslauga, kurią gali pasinaudoti visi, norintys įveikti tam tikrą atstumą pageidaujama kryptimi, bet dėl tam tikrų priežasčių negalintys ar nenorintys disponuotu nuosava transporto priemone.

Transporto priemonių nuomos tinklas, verslininkams reaguojant į klientų susidomėjimą šia paslauga, plačiai apraizgęs Lietuvos teritoriją. Ypač daug pasirinkimo turi didžiųjų šalies miestų bei kurortų gyventojai ir svečiai. Neveltui išskiriama automobilių nuoma Klaipėdoje: šis miestas patenka tiek į vieną, tiek ir į kitą kategoriją. Klientų, norinčių išsinuomoti transporto priemonę pajūryje, profilis platus:

  • vietiniai gyventojai, kuriems aktuali ilgalaikė automobilių nuoma kelionėms į darbą (populiari paslauga sugedus nuosavam automobiliui);
  • verslininkai, atvykę į miestą darbo reikalais;
  • vietiniai bei turistai iš kitų šalių, automobilio pagalba norintys  išplėsti aplankyti galimą teritoriją.

Galima numanyti, jog transporto nuomos rinka pajūryje, kaip ir kiti sektoriai, „aukso amžių“ išgyvena sezono metu, kai kurortas bei aplinkiniai miesteliai lūžta nuo atvykėlių gausos. Tokiu atveju visiškai reali situacija, jog, norint išsinuomoti transporto priemonę, gali tekti atsisakyti tam tikrų pageidavimų pastarosios atžvilgiu ir rinktis iš to, kas siūloma. Norint to išvengti (ar net apskritai likti be automobilio), rekomenduojama pageidaujamą išsinuomoti transporto priemonę rezervuoti iš anksto (pasinaudoti tokia galimybe dažna transporto nuomos bendrovė siūlo užpildžius rezervacijos formą internetu ar paskambintus nurodytu kontaktiniu telefonu).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *