Sandėlio valdymo sistemų nauda įmonėms

pagal | 2019-09-20

sandelio valdymasGebėjimas valdyti sandėlį, gali būti esminiu dalykų valdant įmonės finansus. Ne paslaptis, kad daugelis įmonių deda labai daug pastangų, kad nešaldyti labai daug lėšų sandėliuose. Limitų nustatymas, tiekimo grandinių trumpinimas, logistikos procesų optimizavimas ir pan. Tai aktualu tiek žaliavų, tiek ir pagamintos produkcijos likučių sandėliuose valdymui, ir visa tai galima sutvarkyti verslo valdymo sistemų pagalba. Sandėliai dažnai būna susieti tiek su įmonės gamyba, tiek su pardavimais ir žinoma su finansais, todėl yra labai svarbūs planuojant įmonės tolimesnę veiklą.

Kokybiškos šiuolaikinės sandėlių valdymo sistemos gali padėti išryškinti pagrindinius trūkumus, ir padėti juos ištaisyti. Pirmiausia jų pagalba galėsite atskirti turimus sandėlius, tai gali būti keliose vietose laikomų prekių, skirtingos paskirties likučiai (žaliavos ir jau pagamintos prekės), prekės turinčios tam tikrą paskirtį (rezervuotos ilgesniam projektui, arba tam tikram klientui). Tokiu būdu, atsiranda galimybė paskirti ir kelis atsakingus asmenis, kurie privalo rūpintis priskirtu sandėlių. Pardavimuose tai padeda kovoti su situacijomis, kai užsakomos nestandartinės prekės, vėliau nugula sandėlyje, arba leidžia stebėti ar klientas įsipareigojęs įsigyti tam tikrą prekių kiekį per nustatytą laikotarpį, laikosi savo įsipareigojimų.

Valdant žaliavų sandėlius Terra IT pagalba, yra labai svarbu nusistatyti limitus, prie kurių sistema praneš apie tai kad jau laikas užsakinėti medžiagų papildymą, ar netgi galimai sugeneruos užsakymo kortelę. Tokių įrankių pagalba, tiekimas gali greitai ir paprastai peržiūrėti prekių judėjimą, susigeneruoti medžiagų poreikį ir numatyti esminius pokyčius likučių valdyme, kurie gali padėti tiek taupyti įmonės lėšas, tiek ir optimizuoti gamybos procesus. Visais atvejais, tvarkingai valdomi sandėliai, gali ženkliai palengvinti įmonės veiklą, nes padeda atlaisvinti lėšas ir tiksliai planuoti tolimesnius veiksmus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *