Renginyje “Nauja pradžia” rekordinis skaičius pirmakursių

pagal | 2011-09-24

Rugsėjo 22 dieną penkis didžiuosius Lietuvos miestus sudrebino Jaunimo organizacijos DARBAS suorganizuotas renginys “Nauja pradžia”! Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje vykęs renginys pritraukė net 4000 pirmakursių, dar maždaug pusė tūkstančio netilpo į klubų šokių aikšteles.

Didžiausio studentų susidomėjimo sulaukė Vilniuje, klube „Loftas“ vykęs vakarėlis su pirmakursių pamėgtaisias „SKAMP“ bei Victoru Diawara! Vienas renginio svečias iš Mykolo Romerio universiteto teigė, kad smagesniame vakarėlyje jis nėra dalyvavęs. Pasak rengėjų, Vilniuje užsiregistravo beveik 2000 studentų, tačiau tik maždaug 1500 pavyko patekti į renginį.

Daugiau nei tūkstantis Kauno studentų linksiminosi su bene populiariausia Lietuvoje vyrų muzikine grupe „G&G Sindikatas“, o vakarą užbaigė su elektroninės muzikos mylėtojų pripažintu „Metal on metal“ komandos nariu Manfredu klube „Embassy“!

Visi Klaipėdoje žino, kad ketvirtadienis klube “Kiwi” yra studentų vakaras, tačiau vakarėlio “Nauja pradžia” dalyviai vieningai sutarė, kad energingieji „Kastaneda“ vyrukai bei daugkartinis Lietuvos Dj čempionatų nugalėtojas Dj Mindaugėlis neleis jo pamiršti ilgam. Vakarėlyje dalyvavo daugiau nei tūkstantis studentų!

Šiauliečių pamėgtame klube „VIP Martini“ pasirodė žavieji „NEO“ ir Dj Flip Flops, kurie linksminosi kartu su 600 studentų, o Panevėžyje apie 200 pirmakursių vakarą jaunimas praleido klube „Rezidencija“ su dailiosiomis grupės „YVA“ merginomis bei Dj Justin Beat.

Jaunimo organizacija DARBAS primena, kad projektu “Nauja pradžia” buvo siekiama greitesnio pirmakursių integravimosi universitetiniuose miestuose. Pasak projekto vadovės Justės Jasaitytės, tai, kad renginyje dalyvavo rekordinis pirmakursių skaičius rodo, kad tokie projektai reikalingi studentų socializacijai bei tikisi, kad tai taps organizacijos tradicija!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *