Genialusis Pavelas Nekkermanas Kulakovas vėl koncertuos Vilniuje

pagal | 2011-09-22

Šviesus spalio 6-osios vakaras šimtu procentų įsimins jums kaip šventė – nepamirštama šventė visiems, kurie neabejingi žaižaruojančiam, šmaikščiam žodžiui, įvilktam į nepriekaištingą muzikinę formą, o dar išsakytam su nepaprastu artistiškumu ir energija!

Būtent spalio 6-ąją, 19.00 val., labai jaukaus naujo klubo „13“, neseniai atvėrusio duris pačiame miesto centre (adresas: Vilnius, Tilto g. 13) scenoje pasirodys Artistas ir Gitaristas, grupės „Pinigai“ („Деньги“) lyderis Pavelas „Nekkermanas“ Kulakovas su programa „Vargšė Liza“+ jo mylimiausios dainos!..

Pavelas Kulakovas – reikšminga roko muzikos figūra, atsiradusi devintajame praėjusio amžiaus dešimtmetyje iš pradžių Peterburgo, o paskui ir Maskvos muzikiniame pasaulyje, kai jo grupė „Briliantai iš Nekkermann“ tapo muzikinės tikrovės apreiškimu. Aitrus bliuzo, soul, new wave mišinys, nepakartojama plastika, žavus atlikimas, ilgesingai graudūs tekstai… – ir „Briliantai iš Nekkermann“ tapo muzikinio undergroundo lyderiais.

Persikėlęs į Maskvą Pavelas įkūrė naują grupę „Denjgi“, kuri, įkvėpta aukščiausių „Nekkermann“ pasiekimų, sugebėjo dar patobulinti kūrinio pateikimą, sustiprinti jo poveikį auditorijai!

Abejingų Pavelo „Nekkermanno“ Kulakovo koncertuose tiesiog nebūna!!!

Katarsis, šūksniai „Bravo!“, nuoširdus juokas po kiekvienos taiklios frazės (o jų – kaip žvaigždžių danguje!), ir, žinoma, ilgai netylantys „bis”… tai būtinas kiekvieno koncerto atributas.

Ir pats Pavelas myli publiką, negaili savęs scenoje, o ir nulipęs nuo jos būna demokratas ir tikras gerietis!
Vinilinės ir kompaktinės grupių „Briliantai iš Nekkermann“ ir „Pinigai“ plokštelės dabar jau retenybė, nes kadaise išleisti tiražai seniai išpirkti! Daugelis dainų, pavyzdžiui, romansas „Vargšė Liza“, taip pat hitai „Liga“, „Soliteris“, „Dar gyvas“ ir dar daug kitų įėjo į rusų rokomuzikos „aukso fondą“!

Kurį laiką Pavelas kūrė dainas duetui „TATU”, bet kai abi merginos kaip susitarusios įsimylėjo Pavelą, prodiuseris nutraukė su jomis santykius ir paskelbė, kad grupė iširo!

Visas kūrybinis Pavelo Kulakovo gyvenimas nužymėtas sudaužytomis moterų ir merginų širdimis – ir tai visai nekeista, nes jo dainos ir autorinis atlikimas, be jau minėtų dalykų, skleidžia tokį didelį erotiškumą, kad silpnąją lytį tai veikia nelyginant stebuklingoji Žiurkių gaudytojo fleita!

Įkvėptas ir virtuoziškas grojimas gitara, jausmingas balsas, plastika, verta Michaelo Jacksono ir Piotro Mamonovo, ir… svarbiausia, nepaprastai kerinčios, į nieką nepanašios, itin šmaikščios dainos ir labai nuoširdus bendravimas su publika, įstabios šventės jausmas, kuris įsimins ilgam – visa tai ir dar daug ko kito rasite atėję spalio 6 d., 19.00 val. į klubą „13“, esantį sostinės Tilto gatvėje, 13!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *