Prezidentė: Verslui reikia padėti išsaugoti darbo vietas ir skatinti naujų atsiradimą

pagal | 2010-03-05

„Inovatyvus požiūris į verslą ir sugebėjimas prisitaikyti prie naujų ekonominių iššūkių rodo jūsų stiprybę”, – sakė Prezidentė 30-iai Alytaus regiono įmonių vadovų, pabrėždama, kad valstybė privalo suteikti pagalbą ir toms įmonėms, kurioms sunkiau sekasi perorientuoti bei optimizuoti savo veiklą.

Susitikime su vietos valdžios vadovais, Alytaus regiono verslininkais ir darbo rinkos mokymo centro atstovais Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė aptarė, kaip sprendžiamos alytiškių nedarbo problemos, kokių priemonių imtasi miesto gyventojų verslumui skatinti.

Pasak Prezidentės, su dideliais sunkumais susiduriančio smulkiojo verslo atstovams turi būti garantuota reali valstybės parama paskoloms gauti ir galimybės pasinaudoti Europos Sąjungos lėšomis savo verslui plėtoti.

Valstybės vadovė atkreipė dėmesį, kad Vyriausybėje trūksta bendro sutarimo ir bendro požiūrio sprendžiant mokesčių problemas.

„Paini mokesčių sistema turi būti sutvarkyta. Tik tuomet verslininkai galės planuoti savo pajamas ir išlaidas”, – teigė Prezidentė.

Susitikimų metu daug dėmesio buvo skirta jaunimo nedarbo problemai. Prezidentė ragino visas įmones taikyti „laikinųjų darbų” projektą ir taip sudaryti galimybes išsaugoti darbo vietas. Šalies vadovės teigimu, kol bus sukurta naujų darbo vietų, būtina visomis pastangomis išsaugoti jau esamas.

„Alytus – pramoninis miestas. Toks jis ir turi išlikti. Todėl šiuo nelengvu šalies ūkiui metu svarbu paremti verslą ir užtikrinti eksporto galimybes”, – sakė Prezidentė D. Grybauskaitė.

Prezidentės spaudos tarnyba

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *