Prezidentė: „Pasitikėjimas teismais priklauso nuo teisėjų dėmesingumo žmogui“

pagal | 2010-01-08

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė dekretą, kuriuo Andželika Butkuvienė paskirta Mažeikių rajono apylinkės teismo teisėja, Giedrė Česnienė – Vilniaus m. 3 apylinkės teismo teisėja, Renata Volodko – Vilniaus rajono apylinkės teismo teisėja.

„Prisiekėte garbingai vykdyti teisingumą ir ginti žmogaus teises bei laisves. Tai kilnus, didelės atsakomybės reikalaujantis uždavinys. Nuo jūsų tiesiogiai priklausys žmonių pasitikėjimas valstybe ir viena svarbiausių jos institucijų – teismais. Jums suteikiama teisė spręsti valstybės vardu – tai labai didelis visų mūsų pasitikėjimo jumis ženklas. Tikiu, kad garbingai laikysitės savo priesaikos ir vykdysite sunkią, tačiau labai svarbią ir atsakingą pareigą, būsite dėmesingos kiekvienam žmogui, visomis išgalėmis jam tarnausite”, – priimdama teisėjų priesaikas, teigė šalies vadovė.

Naujai paskirtoms teisėjoms Prezidentė palinkėjo stiprybės ir išmintingų, įstatymo raide ir dvasia paremtų sprendimų, kurie stiprintų šalies gyventojų tikėjimą teisingumu ir valstybe.

Prezidentės spaudos tarnyba

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *