Premjero vizitas į JAV – siekiama tęsti aktyvią investicijų skatinimo politiką

pagal | 2010-01-19

Ministro Pirmininko Andriaus Kubiliaus vadovaujama delegacija sausio 31 – vasario 6 dienomis vyksta į JAV. Šiuo metu tikslinama vizito programa. Planuojama, kad Premjeras ir jo vadovaujamos delegacijos nariai lankysis San Franciske, Niujorke ir Vašingtone.

Pasak Premjero patarėjo Mykolo Majausko, būsimas vizitas į JAV skirtas Lietuvos Vyriausybės ilgalaikių investicijų politikos skatinimui, darbiniams susitikimams su potencialiais investuotojais, JAV aukštųjų technologijų bei informacinių technologijų kompanijų vadovais.
„Lapkričio pabaigoje Premjero vizito Londone rezultatai iš tiesų buvo sėkmingi. Pagal panašų scenarijų rengiamės ir būsimam darbo vizitui Jungtinėse Amerikos Valstijose. Keliame ambicingus tikslus – aktyviai „medžioti“ investicijas ir skatinti verslo bendradarbiavimą, suteikti informaciją iš pirmų lūpų, formuoti investicijoms patrauklų įvaizdį, įtvirtinti Lietuvą kaip paslaugų ir inovacijų centrą bei stiprinti ryšius su tarptautiniais investiciniais fondais, kurie aktyviai dalyvauja vertybinių popierių biržose,“ – sakė Premjero patarėjas M. Majauskas.
Planuojama, kad Ministras Pirmininkas A. Kubilius apsilankys Stanfordo universitete, susitiks su aukštųjų technologijų kompanijų atstovais Silicio slėnyje, taip pat su JAV lietuvių bendruomenės nariais, dalyvaus Maldos pusryčiuose Vašingtone.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *