Premjeras sveikina Lietuvos policijos sėkmę tarptautinėje narkotikų sulaikymo operacijoje

pagal | 2010-01-28

Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius šiandien priėmė Policijos generalinį komisarą Vizgirdą Telyčėną. Premjeras padėkojo generaliniam komisarui ir jo vadovaujamam kolektyvui už sėkmingai įvykdytą tarptautinę operaciją, kurios metu buvo sulaikyta didžiausia kada nors Lietuvoje ir viena iš didžiausių Europos Sąjungoje narkotinių medžiagų kontrabanda.

„Tokios sudėtingos operacijos sėkmė rodo, kad Lietuvos policija ir jos pareigūnai yra pajėgūs vykdyti pasaulinio lygmens užduotis. Tai vertintina labai gerai, turime kuo didžiuotis”, – pasidžiaugė Premjeras A. Kubilius.

Lietuvos kriminalinės policijos biuro organizuoto nusikalstamumo tyrimo padalinių pareigūnai, bendradarbiaudami su Tarptautinio teisėsaugos pareigūnų, kovojančių su neteisėta narkotikų apyvarta, tinklo (IDEC) pareigūnais, sausio 20 d. Klaipėdos jūrų uoste sulaikė iš Pietų Amerikos atgabentą konteinerį. Sulaikyta narkotinių medžiagų kontrabanda – didžiausias kada nors Lietuvoje ir vienas iš didžiausių Europos Sąjungoje sulaikytas narkotinių medžiagų krovinys. Bendroje operacijoje dalyvavo Lietuvos kriminalinės policijos biuro, Generalinės prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamento pareigūnai, taip pat talkino kolegos iš užsienio (Latvijos, JAV, Ekvadoro ir kitų šalių). Sulaikymo metu buvo pasitelkti ir Lietuvos muitinės pareigūnai.

Susitikimo metu taip pat buvo aptartas vienas iš šios Vyriausybės darbo prioritetų – korupcijos mažinimas. Generalinis komisaras V. Telyčėnas patikino Premjerą, kad išskirtinis dėmesys bus skiriamas kovai su korupcija ir kyšininkavimu policijos sistemoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *