Populiariausio apgyvendinimo ir poilsio įstaigos Birštono kurorte

pagal | 2019-07-01

birštono kurortas

Birštonas – tai vieta, kur galite pailsėti nuo kasdienybės, rutinos, streso ir pasinerti į ramybę bei nepaprastą poilsį. Kurorte galite ne tik mėgautis nuostabia gamta ir pailsėti, tačiau ir gerinti savo sveikatą. Birštone įsikūrę viešbučiai, sanatorijos ir SPA garsėja savo procedūrų gausa ir įvairiomis kūną puoselėjančiomis procedūromis. Puikiai vertinami viešbučiai ir SPA Birštone ne tik pasirūpins puikiu apgyvendinimu, bet ir pasiūlys išmėginti įvairias SPA procedūras, masažus, kūno šveitimus bei įvyniojimus.

„Vytautas Mineral SPA“

„Vytautas Mineral SPA“ komplekso viešbutyje yra net 164 kambariai, kur gali ilsėtis net 350 svečių. Kambariai pasižymi minimalistiniu dizainu, kuris suteikia jaukumo ir komforto, o pro langus atsiveria nuostabūs gamtos vaizdai. Visame komplekse yra mineralinio vandens baseinai, SPA, pirtys, du 150 žmonių talpinantys konferencijų centrai, du restoranai, sporto ir reabilitacijos centras. SPA kompleksas pasižymi procedūrų kokybe ir įvairove. Procedūrų programas kūrė geriausi savo srities specialistai, todėl jos, komplekso lankytojams, padeda ne tik pailsinti kūną ir mintis, bet ir keisti savo gyvenimo būdą.

 „Royal SPA Residance“

Tai modernus, 4 žvaigždučių, gamtos apsuptyje įrengtas viešbutis Birštone, įsikūręs ant Nemuno kranto, pačioje Nemuno kilpų regioninio parko širdyje. Šiame viešbutyje rasite jaukų restoraną, barą, šiuolaikinį SPA centrą, baseino, sūkurinių vonių ir pirčių kompleksą, laisvalaikio centrą su bilijardu, stalo tenisu, kino salę, modernią konferencijų salę bei nuostabų žiemos sodą. Tarp šimtamečių pušų esantis viešbutis, suteiks nenusakomos ramybės, kuri leis atitrūkti nuo kasdienybės šurmulio ir ritmo.

„Sofijos rezidencija“

Ramybe, prabanga bei romantišku stiliumi alsuojantis viešbutis bei restoranas suteikia nekasdieniškus pojūčius. „Sofijos rezidencijos“ koncepcija buvo aiški jau nuo viešbučio kūrimosi pradžios – viešbutis turi būti romantinio stiliaus, autentiškas. Viešbutis pavadintas Vytauto Didžiojo dukros Sofijos vardu. Šiame 3 žvaigždučių viešbutyje yra 12 kambarių įrengtų pagal 14-16 amžiaus interjerą. Kambariai turi savo pavadinimu: Vytauto Didžiojo menė, Sofijos kambarys, karalienės Mortos kambarys ir t.t Kiekviename, garsiojo didiko vardu pavadintame kambaryje galima susipažinti su trupučiu istorijos, kuo šie žmonės buvo žymūs, ypatingi ir svarbūs Lietuvos valstybei.

„Eglės sanatorija“ Birštonas

Jei norite, kad savaitgalis Birštone būtų nepamirštamas, ramus ir pripildytas procedūrų, turėtumėte rinktis „Eglės sanatoriją“. Sanatorija įsikūrusi pušų apsuptyje, Nemuno pakrantėje. Sanatorijoje galėsite mėgautis mineralinio vandens teikiamomis procedūromis, iš privačių „Eglės“ sanatorijos telkinių ir gręžinių išgaunamu baltuoju bei gydomuoju durpiniu purvu. „Eglės“ sanatorijoje galėsite išbandyti kokybiškas gydomąsias procedūras. Čia siūloma daugiau nei 100 gydomųjų procedūrų bei paslaugų, o jų tikslas – gydymo procesą paversti maloniomis bei nepamirštamomis atostogomis.

Išvardinome tik keletą objektų kur galite pailsėti ir pagerinti savo sveikatą Birštone. Tokių vietų kurorte yra kur kas daugiau, todėl į šį miestą tikrai verta nuvykti ir patiems išbandyti šio kurorto teikiamus malonumus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *