Policija surado pagrobtą vaiką ir sulaikė išpirkos reikalavusius pagrobėjus (video)

pagal | 2010-02-03

Š. m. vasario 2 d. apie 8 val. ryto į Klaipėdos aps. VPK kreipėsi 1977 m. gimusi klaipėdietė, kuri pareiškė, kad Klaipėdoje Naujakiemio gatvėje prie mokyklos kažkoks apie 50 metų stambaus kūno sudėjimo vyriškis jėga kažkur nusitempė septynerių metukų jos sūnų P. L. Vėliau motina gavo telefoninę SMS žinutę, kurioje už vaiko grąžinimą buvo reikalaujama 400 tūkstančių litų.

Šį įvykį ėmėsi tirti Klaipėdos apskrities VPK organizuoto nusikalstamumo tyrimo biuro pareigūnai, vadovaujami Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus darbuotojų. Atsižvelgdami į šio drastiškai įvykdyto sunkaus nusikaltimo pavojingumo visuomenei lygį, pareigūnai panaudojo visas įmanomas intelektines bei technines priemones, kad berniukas būtų kuo greičiau surastas, o įtariamieji sulaikyti. Specialių užduočių atlikimui pasitelktas Lietuvos kriminalinės policijos biuras ir antiteroristinių operacijų rinktinė „ARAS”, apie įvykį informuotos visos Lietuvos policijos įstaigos. Apie 17.00 val. berniuko išlaisvinimo operacija buvo baigta. Įtariant įvykdžius šį rezonansinį nusikaltimą, sulaikyti bei uždaryti į areštinę keli įtariamieji. Sulaikymo operacijos metu vaikas nenukentėjo.

Policijos departamento vadovai dėkoja Klaipėdos AVPK pareigūnams už profesionalumą ir operatyvumą. Tuo pačiu policija atkreipia dėmesį, kad tokiems išskirtiniams nusikaltimams, kaip žmonių pagrobimas (o ypač nepilnamečių vaikų) yra taikomas išskirtinis policijos dėmesys, naudojant visus įmanomus žmoniškuosius ir materialinius resursus.

Video:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *