Paulius Stalionis tikisi, kad jo parašytų pasakų knyga mažyliams taps atsvara paviršutiniškai holivudinei produkcijai

pagal | 2011-08-31

Dar prieš 13 metų pradėjęs kurti pasakas, kurios buvo publikuojamos viename uostamiesčio dienraštyje, dainininkas Paulius Stalionis negalvojo, kad kada nors tai išaugs į visą pasakų knygą vaikams. „Per pastaruosius tris metus įrašiau ir išleidau jau keturis muzikinius albumus, naujausias iš jų vadinasi „Svajonės pildosi“.

Neseniai pagalvojau, – o kodėl gi negali išsipildyti mano paties svajonė išleisti pasakų knygą visiems mažyliams, kurie jau persisotinę holivudinėmis istorijomis, „pokemonais“ ar „transformeriais“. Juk pasakos jau parašytos, išmėgintos ant savų ir pažįstamų vaikų, be to, visiems jos labai patiko,“ – kalbėjo dainų autorius ir atlikėjas Paulius Stalionis. „Mano parašytos pasakos aiškios, suprantamos, o svarbiausia – pamokančios. Kodėl mes ilgimės sovietiniais metais rodytų multfilmų ar knygelių? Todėl, kad juose nebuvo smurto, politikos ir kitų negražių dalykų. Žmonės tuomet kūrė ne dėl pinigų, o iš idėjos, todėl tai buvo tikra ir išgyventa. Nenoriu, kad mano vaikai išaugtų girdėdami tik multiplikacinių herojų pokštus apie „antrą galą“, nenoriu, kad jų žaidimuose skambėtų žodžiai „mirtis“, „levelis“ ar dar kokios nors nesąmonės. Todėl mano būsima knyga bus mažytis saulės spindulėlis mūsų mažylių sąmonėje. Tekstai jau redaguojami, tačiau išleidimas numatomas gal tik pavasarį, nes knygos dailininko laukia didelis darbas. Mūsų sumanymas, kaip bus iliustruojamos mano parašytos pasakos, tikrai nepaprastas, jis reikalauja laiko, todėl viskas šiek tiek užtruks. Yra paskelbtas unikalus konkursas, kuriame dalyvavusių vaikų nuotraukos turės didelę galimybę patekti į knygos puslapius.

Taisykles gali sužinoti visi susidomėjusieji, užsukę į mano internetinę svetainę www.stalionis.eu/konkursas-pasaku-knyga,“ – pasakojo Paulius Stalionis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *