Lietuvos krepšinio rinktinei – tūkstančiai krepšinio fanų padrąsinimų

pagal | 2011-08-31

Dvi savaites ant didelių stendų rašyti krepšinio fanų linkėjimai ir padrąsinimai praėjusį šeštadienį buvo atiduoti tiems, kuriems jie ir buvo skirti – Lietuvos vyrų krepšinio rinktinei.

Sirgališka iniciatyva rinkti pačius nuoširdžiausius ir originaliausius Lietuvos fanų palinkėjimus krepšininkams vyko Vilniaus prekybos centre „Panorama”.

Linkėjimai krepšininkus maloniai nustebino po paskutinių kontrolinių draugiškų Lietuva – Gruzija varžybų, kuomet po pergalės akimirkų prie išėjimo iš arenos rinktinę pasitiko didžiulis stendas su nuoširdžiausiais Lietuvos krepšinio fanų padrąsinimais. Palinkėjimų perskaityti stabtelėjo ir garsiausias Lietuvos krepšinio sirgalius Tomas Balaišis – Sėkla bei vienas geriausių visų laikų Lietuvos krepšininkų Arvydas Sabonis.

Iš viso ant didžiulių stendų, dvi savaites stovėjusių prekybos centre „Panorama”, pasirašė keli tūkstančiai žmonių, tikinčių būsimomis krepšinio pergalėmis ir tokiu būdu išreiškusių savo palaikymą rinktinei.

„Tebūnie jums deivė palanki pergalėms kaip senovėje išplaukiantiems laivams, ištvermės, kai į veidus kvėpuos sėkmė“, – tai vieni iš daugybės ant palinkėjimų lentos užrašytų žodžių rinktinei.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *