Pareigūno A.Šileikos drožinių paroda džiugins Policijos departamento lankytojus

pagal | 2010-01-13

Policijos departamento muziejuje atidaryta Utenos aps. vyriausiojo policijos komisariato Operatyvaus valdymo skyriaus vyriausiojo postinio Albino Šileikos medžio drožinių paroda.

„Man atrodo, tikrai vertas didelės pagarbos žmogus, kuris po budėjimo pamainos grįžęs į namus randa valios prisėsti prie dailios medžio lentelės ir per kelias savaites iš jos padaryti įspūdingą meno kūrinį”-atidarydamas parodą sakė policijos generalinis komisaras Vizgirdas Telyčėnas.

Pasak policijos generalinio komisaro pavaduotojo Algirdo Stončaičio, labai svarbu identifikuoti policijos sistemoje dirbančius žmones ir parodyti jų gerus darbus ar sugebėjimus. „Mūsų sistemoje dirba beveik 15 000 darbuotojų, todėl labai svarbu surasti tuos perliukus. Tai, ką mes matome čia, yra tikrai unikalūs meno kūriniai, todėl labai džiugu, kad juos galės pamatyti mūsų pareigūnai ir čia besilankantys žmonės”-teigė pavaduotojas.

Parodos atidaryme dalyvavusi Utenos tautodailininkų klubo „Svirnas” pirmininkė Odeta Bražėnienė sakė besididžiuojanti, kad jų auklėtinio darbai bus eksponuojami Vilniuje. „Apskritai Lietuvoje yra nedaug meno drožėjų. Tai reta ne tik policininkų tarpe, bet ir tarp kitų menininkų. Ir apskritai, kiek pažįstu Albiną, jis labai šiltas ir geras žmogus ir tai atsispindi jo darbuose. Jūs tik sustokite ir įsižiūrėkite į juos”-teigė tautodailininkė.

Panašiai kalbėjo ir Utenos aps. VPK viršininko pavaduotojas Vytautas Vaiškūnas. Jis teigė, kad jau 12 metų pažįsta A.Šileiką ir nors jis dirba budėtojų dalyje, kur tenka bendrauti su sulaikytais ir dažnai agresyviais žmonėmis, dėl jo elgesio nėra gavęs nei vieno nusiskundimo.

Pats darbų autorius Albinas Šileika teigė, kad ši paroda – tai jo įvertinimas ir svajonių išsipildymas. „Mano gyvenimas nebuvo lengvas, teko išgyventi daug nelengvų momentų. Todėl labai malonu, kai tave pastebi ir įvertina”-kalbėjo Albinas.

Pareigūno paroda jau apkeliavo daug vietų, o dabar 5 mėnesiams apsistos Policijos departamento muziejuje. Čia galėsite pamatyti bent keletą naujų darbų, padarytų būtent šiai parodai.

Kviečiame visus apsilankyti ir apžiūrėti šių unikalių meno darbų. Norinčius apsilankyti parodoje asmenis kviečiame skambinti kontaktiniu tel. (8-5) 271 9952.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *