Pareigūnai patars verslininkams, kaip apsisaugoti nuo vagysčių

pagal | 2010-01-19

Š. m. sausio 19 d. Kaune VĮ „Lietuvos prabavimo rūmai”, siekdami efektyviau organizuoti vartotojų: tiek pirkėjų, tiek pardavėjų teisių apsaugą tauriųjų metalų ir brangakmenių srityje, organizuoja seminarą verslininkams – tauriųjų metalų ir brangakmenių gaminių pardavėjams – „Pardavėjau – parduodamas tauriųjų metalų ir brangakmenių gaminius, žinok daugiau apie vartotojų ir savo teises ir pareigas”.

Šiame seminare dalyvauja ir policijos pareigūnai. Lietuvos viešosios policijos rinktinės „Vytis” vado pavaduotojas Algis Iljeitis seminaro dalyviams patars, kaip apsisaugoti nuo vagysčių.

VĮ „Lietuvos prabavimo rūmai” sulaukia nemažai vartotojų skundų dėl tauriųjų metalų ir brangakmenių gaminių pardavėjų atsisakymo priimti atgal ar pakeisti netinkamos kokybės tauriųjų metalų ir brangakmenių gaminius, prašymus nustatyti, ar konkretus tauriųjų metalų ar brangakmenių gaminys yra tinkamos kokybės, ar tinkamai paženklintas ir pan.

Įmonė sulaukia ir tauriųjų metalų ir brangakmenių gaminių pardavėjų prašymų padėti jiems apsiginti nuo piktnaudžiaujančių savo teisėmis vartotojų.

Nagrinėjant vartotojų ir tauriųjų metalų ir brangakmenių gaminių pardavėjų skundus ar prašymus, išaiškėja, kad dauguma atvejų tauriųjų metalų ir brangakmenių gaminių pardavėjai nežino savo ir vartotojų teisių ir pareigų, atsakomybės ribų.

VĮ „Lietuvos prabavimo rūmai” seminarą organizuoja kartu su Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos bei Valstybinės ne maisto produktų inspekcijos prie Ūkio ministerijos atstovais.

Lietuvos viešosios policijos rinktinės „Vytis” informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *