Padangos žiemai : rinkitės sau priimtiną kainos ir kokybės santykį

pagal | 2019-11-25

padangos žiemaiKaip žmonės, atėjus šaltajam metų sezonui, keičia apavą, taip ir automobiliams reikalingos naujos, atšiauriems žiemos keliams pritaikytos padangos. Šis sprendimas labai svarbus kiekvienam automobilio savininkui ne tik dėl to, kad lemia saugumą ir patogų važiavimą kelyje, bet ir siejasi su nemažomis finasinėmis išlaidomis. Tad pateiksime keletą esminių patarimų, kurie padės renkantis žieminius ratus automobiliui.

Pirmiausia į ką derėtų atkreipti dėmesį renkantis padangas žiemai – jų išmatavimai. Kiekviena automobilio markė turi savų niuansų, tad, keičiant padangas, labai svarbu laikytis automobilio gamintojų rekomendacijų. Tikriausiai protingiausia būtų visus ratų keitimo darbus patikėti profesionalams. Jie puikiai  išmano visas šio proceso subtilybes ir gali užtikrinti nepriekaištingą automobilio padangų žiemai pakeitimą. Grįžtant prie padangų išmatavimų, žinotina, jog kiekvienam automobiliui yra paskaičiuoti atitinkami padangų matmenys bei apkrovos ir greičio indeksai. Tinkamai juos parinkę, užsitikrinsite saugų, ekonomišką ir patogų važiavimą žiemą.

Antras dalykas, kuris ganėtinai svarbus renkantis padangas  – padangų tipai. Vieni vairuotojai daugiau laiko praleidžia važinėdami miesto keliais, kiti, tuo tarpu, didžiąją kelionių dalį praleidžia užmiestyje. Ne paslaptis, jog rajoniniai keliai priežiūros sulaukia mažiau. Tad ir padangos žiemai turi būti renkamos ne tik pagal automobilio markę, bet ir atsižvelgiant į tai, kokias keliais tenka dažniausiai riedėti.

Dygliuotas ar minkštos gumos padangas derėtų rinktis tuomet, kai tenka važiuoti nevalytais užmiesčio keliais. Tačiau jos yra šiek tiek triukšmingesnės ir mažiau komfortiškos, nes stabilumo pojūtis sumažėja važiuojant sausu ar šlapiu keliu. Didelė mūsų šalies vairuotojų dalis įvardija esminį šių padangų trūkumą – greitą dėvėjimąsi esat aukštesnei temperatūrai ir nuvalytiems keliams.

Kieto mišinio žiemines padangas patartina rinktis tuomet jeigu dažniau važinėjate nuvalytomis miesto gatvėmis arba pagrindinėmis magistralėmis. Jos yra netriukšmingos, stabilios ir ganėtinai komfortiškos. Be to, dyla lėčiau nei minkštos gumos padangos. Tad jeigu didžiąją laiko dalį Jums teks praleisti miesto gatvėse ar judriose magistralėse, nedvejodami rinkitės kieto mišinio padangas žiemai.

Universalios padangos tinkamos tiems automobiliams, kurie žiemos metu retai išrieda į kelią ir išvengia bet kokių sudėtingų eismo sąlygų. Jeigu turite galimybę atsisakyti kelionių, kai už lango temperatūra yra  5 laipsniais žemiau nulio ar keliuose vyrauja sniegas ir ledas, tuomet žiemai galite pasirinkti universalias padangas.

Ieškantiems optimalaus sąntykio tarp kainos ir kokybės, patariame dairytis gerai žinomo ir pasaulyje pripažinto padangų gamintojo prekių. Nesvarbu, kad pirminė padangų kaina bus šiek tiek didesnė, tačiau ilgas jų eksploatavimo laikas ir nepriekaištinga kokybė suteiks galimybę nesurūpinti naujų padangų pirkimu keletą metų. Gerai žinoma Pietų Korėjos kompanija HANKOOK turi 8 dešimtmečių darbo patirtį ir gamina padangas įvairių rūšių transporto priemonėms: lengviesiems automobiliams, mikroautobusams, sunkvežimiams, autobusams ir kt. Tad prekyba HANKOOK padangomis Jums gali užtikrinti saugų ir patogų važiavimą bet kokiais žiemos keliais.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *