Nikita Džigurda: Menkas žydų vaikinukas virto ryškia žvaigžde

pagal | 2011-09-07

Dar niekada koncertinėje Lietuvos istorijoje nei vieno Artisto pasirodymo anonsas nėra iššaukęs tokios prieštaringos ir aštrios reakcijos! Kad jį po paraliais! Koncerto organizatorių adresu ateina šimtai komentarų: nuo susižavėjusių ir dėkingų iki įtūžusių, grasinančių sunaikinti! Ir visa tai skirta vienam žmogui… ! NIKITA DŽIGURDA!

RUGSĖJO 14 D. 19 VAL. SOSTINĖS Šv.Kotrynos bažnyčios SCENOJE – Vienintelis Aktoriaus, Muzikanto, Bardo, šoumeno koncertas, kuriame skambės ir jo dainos, ir daugelis populiariausių ir mylimiausių Vladimiro Vysockio dainų!
Nikita susipažino su visomis lietuviškos publikos replikomis, „špilkomis“ ir panegirikais savo adresu, ir pažadėjo savo Vieninteliu pasirodymu tiesiog susprogdinti salę, padovanoti visiems neregėtą, super-pozityvų, nepamirštamą koncertą-šou! Surengti Tikrą Šventę!

O kol kas buvęs kuklutis, lieknas, drovus Žydukas, per tiek metų virtęs galingu Aktoriumi, Mačo ir Dainininku ruošiasi pasirodymui Vilniuje, filmuojasi eiliniame kinofilme; taip pat sužinojome, kad nuo rugpjūčio 15-osios rytiniuose telekanalo Ren TV eteriuose atsiras laida „Prieš aušrą“( «Ни свет, ни заря»).
Numanoma, kad Džigurda kvies svečius į studiją ir kartu ruoš kokį nors patiekalą. Kažkuo tai primena Andrejaus Makarevičiaus šou – jis irgi kartu su svečiais studijoje ruošė valgyti. Skirtumas tik tas, kad Džigurda visą savaitę ruoš kokios nors vienos tautinės virtuvės patiekalus.

Laidą sudarys 4 dalys: ekonominės naujienos, kulinarinė ir medicininė programos bei tele-blokas apie šiuolaikinį miesto gyvenimą.

Nepamirškite kad bilietus į Vienintelį Nikitos Džigurdos koncertą rugsėjo 14 d. 19 val. Vilniaus Šv.Kotrynos bažnyčios scenoje galima nusipirkti visose bilietai.lt kasose.
Visa informacija apie bendradarbiavimą, bilietų užsakymus telefonais: +370 618 01331, +370 653 62193

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *