Lietuvos paštą jau pasiekė laiškai šalies krepšinio rinktinei

pagal | 2011-09-07

Į Lietuvos paštą jau atkeliauja krepšinio sirgalių laiškai. Pasibaigus Europos vyrų krepšinio čempionatui visi sirgalių laiškai bus perduoti šalies rinktinei.

„Prasidedant čempionato kovoms visus sirgalius pakvietėme rašyti laiškus šalies rinktinei. Neabejojame, jog kiekvienas tikras sirgalius nori palaikyti ar net padėkoti už puikias kovas šalies krepšininkams. Tad kviečiame ir toliau aktyviai siųsti laiškus, kurie iškart po čempionato bus perduoti Lietuvos rinktinei“, – sakė Lietuvos pašto Rinkodaros ir komunikacijos departamento vadovė Rasa Kruopaitė – Lalienė.
Krepšinio sirgalių paštas veiks iki rugsėjo 18 dienos. Laiškus krepšininkams reikia siųsti specialiu adresu:

Lietuvos krepšinio rinktinei
Krepšinio šalis
Linkėjimų pašto dėžutė

Didžiuosiuose Lietuvos pašto skyriuose nemokamai galima pasiimti specialius lipdukus su jau užrašytų adresu. Siuntėjui tereikės šį lipduką užklijuoti ant voko ar atvirlaiškio.

Krepšinio rinktinei siunčiamiems laiškams galioja tokia pati siuntimo tvarka, kaip ir įprastai pašto korespondencijai. Tad prieš išsiunčiant laišką svarbu neužmiršti ant voko užklijuoti pašto ženklą, skirtą siųsti Lietuvoje.
Akcinė bendrovė Lietuvos paštas – plačiausią pašto paslaugų teikimo vietų tinklą turinti bendrovė Lietuvoje. Lietuvos paštas taip pat teikia logistikos, finansinio tarpininkavimo ir elektronines paslaugas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *