Neckermann ir Small Planet Airlines pradeda ilgalaikį bendradarbiavimą

pagal | 2011-11-29

Skrydžių bendrovė „Small Planet Airlines“ pasirašė trejų metų sutartį su Lenkijos kelionių organizatoriumi „Neckermann“ ir nuo 2012 metų vasaros vykdys skrydžius iš Lenkijos, Čekijos ir Vengrijos į Graikijos, Bulgarijos, Turkijos, Ispanijos ir Egipto kurortus. „Neckermann“ priklauso vienai didžiausių kelionių organizatorių pasaulyje „Thomas Cook“.

„Jau praėjusiais metais žengėme didelį žingsnį į priekį įsitvirtindami Lenkijos poilsinių kelionių rinkoje. Mūsų verslo modelio, kuris leidžia siūlyti geriausias kainas kartu su europietiška kokybe, dėka pelnėme didžiųjų kelionių organizatorių pasitikėjimą ir sulaukėme pripažinimo. Tai įrodo ir neseniai pasirašyta ilgalaikė sutartis su „Neckerman“ ir „Thomas Cook“, leisianti mums ir toliau sėkmingai plėstis ne tik Lenkijos rinkoje, tačiau ir kitose Europos šalyse“, – sako „Small Planet Airlines“ vadovas Vytautas Kaikaris.

Stiprinant pozicijas užsakomųjų skrydžių rinkoje „Small Planet Airlines“ artimiausiu metu savo orlaivių parką papildys dar dvejais Airbus A320 tipo orlaiviais, kurie bus bazuojami Lenkijoje. Pagal pajamas didžiausia „Small Planet Airlines“ rinka iki šiol buvo Italija, tačiau įmonė prognozuoja, jog nuo 2012 metų didžiausia bendrovės aptarnaujama rinka taps Lenkija. Nuo šių metų gruodžio į kompanijos skrydžių rinką taip pat jau bus įtraukta ir Prancūzija.
„Small Planet Airlines“, priklausanti Lietuvos aviacijos verslo grupei „Avia Solutions Group“, teikia užsakomųjų skrydžių, orlaivių ir įgulos nuomos paslaugas kelionių organizatoriams bei oro linijų bendrovėms. Šiuo metu „Small Planet Airlines“ lėktuvų parką sudaro šeši Boeing 737-300 ir du Airbus A320 tipo orlaiviai. Veiklos geografija apima Lietuvos, Estijos, Lenkijos, Didžiosios Britanijos, Italijos, Prancūzijos ir Beneliukso šalių rinka.
Apie „Small Planet Airlines“

„Small Planet Airlines“ priklauso aviacijos verslo grupei „Avia Solutions Group“. „Small Planet Airlines“ teikia užsakomųjų skrydžių, orlaivio ir įgulos nuomos paslaugas kelionių organizatoriams, oro linijų bendrovėms, privačioms ir vyriausybinėms įmonėms. „Small Planet Airlines“ lėktuvų parką sudaro šeši „Boeing 737-300“ ir du „Airbus A320” tipų orlaiviai. Daugiau informacijos apie „Small Planet Airlines“ galite rasti interneto svetainėje www.smallplanet.aero .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *