Naujosios BEATS ausinės: daugiau garso ir kokybės

pagal | 2017-06-30

Ar Jums būna rytų, kai į darbą ar paskaitas iš namų išėję be ausinių, jaučiatės nusiminę, o visa diena būna ne tokia, kaip įprasta? Suprantama, juk ausinės tampa dažno mūsų neatsiejam kasdieninė priemonė. Vaikščiojant gatvėje turbūt sunku nepastebėti, kad daugelis žmonių šiandien arba kalba telefonu, arba klauso muzikos, o gal radijo per ausines. Todėl technologijos žengia į priekį ir nuolat derinasi prie šiuolaikinių žmonių. Pastaraisiais metais ausinės taip pat gerokai patobulėjo, o rinkoje atsirado ir naujas žaidėjas – BEATS ausinės.

Kas tai per naujokas?

Neseniai rinkoje pasirodžiusios BEATS ausinės tapo tikra sensacija. Atrodo, kas galėtų būti kitaip, juk tai tiesiog ausinės, tokios, kokias naudoja visas pasaulis jau daug metų. Tačiau šios naujos kartos ausinės jau tapo rinkos pažiba. Pirmiausia, jos buvo sukurtos kokybiškesniam ir geriau girdimam garsui. Tai ausinės, sukurtos taip, kad muziką transliuotų lyg šokių aikštelėje. Su šiomis ausinėmis nebėra jausmo, jog garsas tolimas, išgaunamos natos yra švarios ir netrukčioja. Be to, su šiomis ausinėmis galite įsilieti į muziką, nes jos izoliuoja visus aplinkos garsus, tad klausyti muzikos nebetrukdys aplinka.

Dar vienas BEATS išskirtinumas – tai itin ilgai tarnaujanti baterija. Visiškai įkrautos ausinės gali būti naudojamos net iki 40 valandų. Vos su vienu įkrovimu beveik dvi paras klausysitės kokybiškos mėgiamos muzikos. Be to, jei keliaujant ar esant toli nuo namų BEATS ausinės išsikrovė, nebėda, nes šios naujos kartos ausinės kraunasi taip greitai, kaip jokios iki šiol. Gamintojai informuoja, jog vos per 5 minutes įkrovimo, ausinės pasikrauna dar trims valandoms naudojimo. Tad muzika tampa pasiekiama dar paprasčiau ir dar kokybiškiau.

Kas dar naujo?

Dar vienas BEATS ausinių išskirtinumas – šiuolaikiškas ir modernus dizainas. Tai įrenginys, gavęs apdovanojimą. Tad dizaineriai kaip reikiant padirbėjo kurdami šį produktą. Be to, kūrėjai, paisydami šiuolaikinių žmonių poreikių visai neseniai ausines dar labiau atnaujino ir pritaikė jas belaidžiui naudojimui. Tad nuo šiol BEATS ausinės jungiasi bevieliu laidu prie Jūsų įrenginio, tad tampa dar paprasčiau ir lengviau naudojamos. Regis, priežasčių išbandyti naujausias rinkos tendencijas apstu.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *