Mokytis smagu?!

pagal | 2017-07-10

http://www.kolibriometodas.lt/ Vieni žmonės mokosi todėl, kad tai naudinga siekiant karjeros. Kitiems mokymasis tiesiog įdomus. Tačiau „mokytis“ ir „įdomu“ neretai atskiriama. Atrodo, kad norint ką nors įsisavinti būtina nuobodžiai „kalti“.

O pasirodo…

Kad ir kaip netikėta, kad ir kaip keista, bet mokytis – smagu! Aišku, ne visada. Atsivertus seną vadovėlį bandyti atskirti, kuo pasižymi dvylika skirtingų anglų kalbos laikų, gal ir nelabai žavinti mintis. Tačiau susipažinus su http://www.kolibriometodas.lt/ pateikiama sistema atrandama kita mokymosi pusė – gerokai malonesnė.

Sėkmė

Vienas iš mokymosi trukdžių – baimė, kad nepasiseks. Bet kolibriui niekas nepasakė, kad jis mažas, tad negali būti toks greitas. 80 km/val. greičiu skriejantis paukštukas metaforiškai yra labai geras palyginimas su veiksmingu kalbos įsisavinimo metodu. Sėkmė iš pirmo karto – taip teigiama http://www.kolibriometodas.lt/ interneto svetainėje.

Jokio bandymo įspausti į kampą ir teigti „tau nepasiseks“. Atvirkščiai.

Nepabosta

Ar žinote, kodėl kalbos mokymasis netampa išmokimu? T. y. kodėl tikslas netampa rezultatu? Todėl, kad bandymas viską perprasti trunka ilgai. Kai kada pritrūksta laiko, kai kada kantrybės. Būtent todėl ir siūloma susipažinti su unikalia metodika, kurios vienas iš privalumų yra nepaprastai spartus įsisavinimas. Sunku patikėti? Na, kolibris, net ir būdamas miniatiūrinis, gali lenktyniauti su automobiliais… Tai kodėl jums turėtų nepasisekti prašnekti užsienio kalba?

  1. Nuo 3 iki 12 metų.
  2. 7 dienas.

Ar pastebite skirtumą? 7 dienos – toks „Kolibrio metodo“ programos laikas. Tūkstančius kartų trumpesnis nei įprasti metodai. Juk mokykloje ne tiek ir mažai skiriama dėmesio anglų kalbai, bet rezultatai ne visada džiugina. O štai http://www.kolibriometodas.lt/ atveria naujas galimybes, leidžia suprasti, kad gali būti ir kitaip – kad gali būti ir geriau.

Lūkesčiai

Galima įžvelgti dar vieną priežastį (ne tik nuobodumas), kodėl tradiciniai mokymosi būdai ne visuomet veikia. Ta priežastis – netinkami lūkesčiai. Kai bandoma „kalti“ taisykles, susikoncentruojama į įvairiausius apibrėžimus, į pavadinimus. Tikslu tampa įsidiegti kuo daugiau laikų pavadinimų, taisyklių apibrėžimų ir pan. Siekiama išmokti ne tai, kas naudinga praktiškai, o tai, kokie yra teorijų pavadinimai.

Mokytis gali būti smagu. Ir yra smagu, kai kolibris pašnibžda, kaip.

 

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *