Kur taisyti dantis?

pagal | 2017-07-05

http://dentastra.lt/Kiekvienas žinome, kad odontologija – medicinos sritis, kur svarbiausia – dantys. Šie turi ir estetinę, ir kramtymo funkciją. O ir bendrauti jie netrukdo, netgi kaip tik padeda. Tačiau kartais iškyla kokių bėdų, kaip antai atsiranda skylutė ar susikaupia apnašų. Tuomet ieškoma odontologų. Taupydami jūsų laiką galime pašnibždėti http://dentastra.lt/ pavadinimą.

Kaip šypsenos pasaulį keičia

Žmogaus organizmą sudaro daug įvairių organų. Na, o dantys, kaip žinoma be papildomų argumentų, prie tos visumos prisideda ir estetiškai, ir funkciškai. Galima ilgai kalbėti apie įvairiausias ypatybes, bandyti apibūdinti biologijos terminus, bet pakanka vienos šypsenos ir paaiškėja svarbi pasaulio tiesa – šypsenos keičia pasaulį. Juk apie tai ir posakių prikurta, o ir patys kasdienybėje jaučiamės pakylėti, jei maloni kieno nors šypsena skirta mums.

Šiaip jau judesį, kai parodomi dantys, ironiškai galėtume pavadinti grimasa. Bet šitoks pavadinimas tik teorinis. Realiai neapsiverčia liežuvis dailios šypsenos apibūdinti kaip grimasos. Ir apskritai dažniausiai nekyla minčių apie kokius mokslinius apibrėžimus. Veikiau džiaugiamasi šiltomis emocijomis, nuotaika tampa geresnė, diena pozityvesnė.

Galbūt nereikia, kad dantys žibėtų kaip ką tik iškritęs sniegas, kaip toji ore besisukanti snaigė, tačiau estetika – gerbtina. Ką gi tai reiškia? Tikriausiai nereikėtų persistengti ir pradėti panikuoti, visiškai atsisakyti maisto produktų, nuo kurių, kaip teigiama, dantys gelsta. Tai tik vienas pavyzdys, bet esmė aiški – rūpintis burnos higiena privalu, bet protingai. Juk niekas nesivalo dantų šešis kartus per dieną. Pakanka ryte ir vakare.

Siūlymas „nepersūdyti“ nėra rekomendacija apleisti savo dantų sveikatą. Jokiu būdu. Kad tinkama burnos ertmės higiena yra sveikintina, pritartų ir http://dentastra.lt/ specialistai, kasdien dirbantys odontologijos srityje, sprendžiantys iškilusias bėdas ir taip prisidedantys prie gražesnių bei sveikesnių šypsenų.

Kur taisyti dantis?

Sveiki dantys suteikia pasitikėjimo, prisideda prie bendros geros savijautos. O kur kreiptis, jei prireikia pagalbos? Juk nemalonus skausmas, diskomfortas valgant skatina ieškoti priežasties ir jos sprendimo. Kad ir koks burnos ertmės negalavimas užkluptų, verta kreiptis į jau minėta odontologijos kliniką http://dentastra.lt/, kuri įsikūrusi Vilniuje.

Kokias paslaugas http://dentastra.lt/ teikia? Jos suskirstytos į dvylika kategorijų. Štai kokios jos:

 1. Estetinis plombavimas
 2. Dantų protezavimas
 3. Chirurginis gydymas
 4. Endodontinis gydymas
 5. Ortodontinis gydymas
 6. Periodontologinis gydymas
 7. Terapinis gydymas
 8. Dantų balinimas
 9. Dantų implantacija
 10. Burnos higiena
 11. Dantų papuošalai
 12. Vaikų odontologija.

Net taip ir mažai, ar ne? Einant į parduotuvę prekių sąrašas dažnai būna trumpesnis. Na, o šie paslaugas įvardijantys punktai iliustruoja, kokia gi plati yra visa odontologija. Be to, suprantama, kad negalavimų pobūdis gali būti įvairus.

Kiekvienu atveju specialistas atidžiai įvertina situaciją ir imasi reikiamų procedūrų. Kartais pakanka vieno neilgo vizito, o kai kada tariamasi ir dėl kelių apsilankymų klinikoje. Viskas priklauso nuo to, kokia konkreti bėda ir kokie sprendimo būdai.

Svarbiausia – profesionalai imasi tinkamų metodų ir sutvarko tiek mažesnius, tiek didesnius dantų trūkumus. Tad pacientai gali nusišypsoti.

 

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *