Moksleiviai kviečiami kurti dailės darbus apie žemę

pagal | 2010-01-26

Lietuvos geologijos tarnyba prie Aplinkos ministerijos ir Lenkijos geologijos instituto muziejus Varšuvoje paskelbė tradicinį moksleivių dailės darbų konkursą „Mūsų žemė – praeityje, šiandien ir ateityje“. Šių metų tema – žemės paviršiaus skulptoriai (vanduo, vėjas, saulė, ledynai). Šis konkursas Lietuvoje organizuojamas ketvirtą, o Lenkijoje jau vienuoliktą kartą.

Jame kviečiami dalyvauti visų mūsų šalies mokyklų trečių-šeštų klasių moksleiviai. Jų dailės darbai gali būti patys įvairiausi. Tai ir piešiniai flomasteriais, pieštukais, tušu, guašu, akvarele ar kt., ir karpiniai iš spalvoto popieriaus, ir klijuoti, siuvinėti, megzti darbeliai ir pan.

Toks pat konkursas paskelbtas ir Lenkijoje. Jis baigsis balandžio 30 dieną. Geriausiais išrinktų darbų autoriai – ir Lietuvos, ir Lenkijos moksleiviai – bus pakviesti į konkurso finalą, kuris bus surengtas birželio 1 d. Vilniuje, Lietuvos geologijos tarnyboje. Laureatams bus surengta ekskursija po Vilnių ir apsilankymas „Vichy“ vandens pramogų parke.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *