Mobili drabužių kabykla – „pagalba“ renginių metu

pagal | 2019-02-24

mobili kabykla

Organizuojate renginius, pobūvius ar seminarus, kur susirenka daugybė svečių? Turite puikias patalpas pobūviui ar seminarui, tačiau susiduriate su problema – kur svečiams palikti savo striukes, puspalčius ir paltus? Rūbinėje visų jų paltai netelpa? Svečiai vaikšto sukaitę su striukėmis, sumeta paltus ant gretimų kėdžių ar ant savo kėdės atlošų? Tokias atvejais, puikus sprendimas yra mobili drabužių kabykla. Mobilioji drabužių kabykla yra puikiai pritaikoma biuruose, kur organizuojami posėdžiai, seminarai, konferencijos ar susirinkimai, valstybinėse institucijose ir mokyklose, kultūros namuose, kur vyksta koncertai ar kiti renginiai, ir bet kuriose kitose persirengimo patalpose. Nuolatinės rūbinės baldai paprastai kainuoja gana daug, be to neaišku, ar galima tam skirti visą patalpą.

Mobiliosios drabužių kabyklos dydis – priklausomai nuo poreikių

Mobili drabužių kabykla – tai metalinė konstrukcija, skirta kabinti rūbams. Vienas kabyklos segmentas yra 1,7 m ilgio, o tokiame segmente yra 30 kabliukų, t.y. viename segmente savo paltus ar striukes galės sukabinti mažiausiai 30 žmonių. Priklausomai nuo aplinkybių ir nuo svečių skaičiaus, fojė ar kitoje patalpoje galite įrengti vieną ar daugiau mobiliosios drabužių kabyklos segmentų  – būtent tiek, kiek jums reikia. Svečiams nereikės nei kaisti su rūbais, nei išmėtyti jų ant palangių ir ant kėdžių.

Mobili drabužių kabykla – tiek laikinas, tiek nuolatinis sprendimas

Organizuojate renginius savo klientams porą ar tris kart per metus? O gal tokie renginiai, kur vyksta dideli žmonių susibūrimai – kasdieninė jūsų veikla? Mobili drabužių kabykla yra idealus variantas tiek tuo atveju, kai reikalinga nuolatinė rūbinė, tiek tuo atveju, kai reikalingas laikinas sprendimas.

Mobili drabužių kabykla yra su guoliniais ratukais, todėl kabyklą galima lengvai perkelti, ar tiesiog perstumti iš vienos vietos į kitą. Jei kabykla nenaudojama, dėl ypatingos konstrukcijos, jos dalys „susineria“ viena į kitą ir užima itin mažai vietos. Jei renginius organizuojate ir kabyklą naudojate dažnai – mobilioji drabužių kabykla yra stabili konstrukcija ir ji gali tapti nuolatine interjero detale.

Mobilioji drabužių kabykla – techninės charakteristikos

Mobiliosios drabužių kabyklos vieno segmento ilgis yra 1,7 m, plotis 65 cm. Viename segmente yra 30 rūbų pakabinimui skirtų kabliukų. Kabliukai yra nelūžtantys, tvirti, metaliniai. Kabyklų numeracija ir žetonai į kainą nėra įtraukti, pageidaujantys, gali įsigyti juos papildomai.

Priklausomai nuo jūsų patalpų interjero, galima pasirinkti įvairias metalinės konstrukcijos spalvas – juodą, žalią, baltą, oranžinę, pilką arba tamsiai pilką.

Mobilioji drabužių kabykla tarnaus jums tada, kai bus reikalinga. O kai nebereikės – galėsite ją lengvai „sunerti“ taip, kad neužimtų daug vietos, ir palikti kur nors nuošalyje – iki kito karto, kai vėl jos prireiks.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *