Lietuvos pradinių klasių mokiniai kviečiami dalyvauti tarptautiniame piešinių konkurse

pagal | 2010-01-16

Pradinių klasių mokiniai kviečiami dalyvauti Turkijos Vyriausybės organizuojamame tarptautiniame piešinių konkurse „Taika ir draugystė“. Šio konkurso tikslas – įdiegti supratimą ir vertybes apie pasaulinę taiką, nežiūrint į rasės, religijos ir socialinių klasių skirtumus, taip pat atrasti naujus jaunuosius talentus.

Vienas mokinys konkursui gali nusiųsti tik vieną piešinį, nupieštą akvarele, guašu ar pastele. Lapo išmatavimai: 21×29.7 cm. Norintieji dalyvauti konkurse iki kovo 31 dienos turi užsiregistruoti interneto svetainėje
http://www.ileriorg.com/peace-friendship/
Šiuo adresu iki minėtos datos taip pat reikia nusiųsti nuskenuotą piešinį.

Iki gegužės 21 dienos tvarkingi, nesulankstyti piešiniai originalai turi būti nusiųsti ar pristatyti į Turkijos ambasadą Lietuvoje (Didžioji g. 37, LT-01128 Vilnius).

Tarptautinės komisijos išrinkti piešiniai rugsėjo ir spalio mėnesiais bus eksponuojami tarptautinėje Turkijos plaukiojančioje parodoje. Vaikų darbus pamatys Stokholmo, Helsinkio, Rygos, Gdansko, Kopenhagos, Amsterdamo, Antverpeno, Londono, Lisabonos, Marselio, Varnos ir kitų Europos uostamiesčių gyventojai.

Konkurso laimėtojai bus taip pat apdovanoti diplomais, jiems surengta ekskursija po Turkiją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *