Lietuvoje turėtų padaugėti olandų turistų

pagal | 2010-03-30

Lietuvos ambasadoje Hagoje 20-čiai Nyderlandų turizmo agentūrų bei operatorių buvo pristatytos Lietuvos turizmo galimybės. Olandai buvo supažindinti su sparčiai populiarėjančiu SPA ir medicinos turizmu, savaitgalio ir kultūros turizmu į didžiausius Lietuvos miestus, taip pat pristatyti kaimo, kempingų ir kiti turizmo produktai.

Pasak seminare-pristatyme „Lietuva – nepamirštama ir patraukli turizmui šalis“ dalyvavusios Lietuvos komercijos atašė Raimondos Balnienės, Nyderlandai yra šeštas pagal eksporto mastą Lietuvos partneris, taip pat šalis pirmauja pagal Lietuvos tiesioginių investicijų užsienyje dydį. Tačiau atvykstamasis turizmas – vis dar nepakankamai išnaudota perspektyvi šalių bendradarbiavimo niša.

„Olandai garsėja pomėgiu keliauti, o atostogoms bent kelis kartus per metus renkasi užsienio šalis. Tačiau iki šiol tik dvi Nyderlandų agentūros organizuoja keliones į Baltijos šalis, o kelionių vien tik į Lietuvą nerengia“, – sako ji.

Todėl Ūkio ministerija ir Valstybinis turizmo departamentas ketina trims susidomėjusioms Nyderlandų turizmo bendrovėms vasarą surengti pažintinę misiją į Lietuvą, po kurios, kaip tikimasi, olandų turistų srautai Lietuvoje turėtų išaugti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *