Lietuvai laimėjus auksą, primarijus N. Juška draugei dovanos krūtinę

pagal | 2011-08-31

Garsių damų draugijoje neretai pastebimas baleto primarijus Nerijus Juška, iki šiol paparacių nė karto nepagautas burkuojantis su konkrečia moterimi, didžiųjų burlaivių regatoje „Tall ships“ užminė mįslę apie paslaptingą draugę. Maža to, artistas pareiškė esąs pasiruošęs jai dovanoti silikonines krūtis…

Aštriu liežuviu ir griausmingu juoku garsėjantis Nerijus, pakviestas pasižadėti vyrų krepšinio rinktinę palaikančiame oficialaus „Eurobasket 2011“ rėmėjo „Švyturio“ inicijuotame projekte „Kai laimėsim auksą, pasižadu“, ilgai nesvarstęs rėžė: „Jei mes laimėsime auksą, aš pažadu savo draugei „sudėti papus“!” (http://meslaimesim.lt/pasizadu/promise.php?pid=404)

Belieka tik spėlioti, kas toji laimingoji, rinktinei iškovojus auksą, galėsianti pasipuikuoti nauja krūtine. Nerijaus slapta mylimoji ar viena iš garsių jį supančių damų, kurias primarijus vadina bičiulėmis?

Nerijaus pasižadėjimą, užfiksuotą kameromis, galima rasti svetainėje www.meslaimesim.lt/pasizadu, taip pat joje – ir kitų krepšinio gerbėjų bei visuomenei žinomų žmonių pažadai.

Projekte „Kai laimėsim auksą, pasižadu“ užfiksuotas politikas Valentinas Mazuronis taip pat pasiruošęs nustebinti savąją širdies damą – žmoną. Nuo neatmenamų laikų barzdą auginantis politikas, žada atsisveikinti su savo įvaizdžio atributu, jei tik krepšinio vyrams čempionate pavyks pelnyti aukso medalius. (http://meslaimesim.lt/pasizadu/promise.php?pid=405)

Ne tik pamatyti kitų pažadus, bet ir projekto svetainėje pasižadėti vaizdo įrašais arba raštu, yra kviečiami visi krepšinio gerbėjai. Projekto „Kai laimėsim auksą, pasižadu“ tikslas – parodyti rinktinės vyrams, jog žinodami, kokia didžiulė atsakomybė jiems tenka, keliame iššūkius ir sau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *