Draudimo kompanija „Compensa” sergės EuroBasket 2011 talismaną Amberį

pagal | 2011-08-31

Šiandien prasidėsiančio Europos vyrų krepšinio čempionato talismanas Amberis sulaukė ypatingos dovanos – gyvybės draudimo bendrovė „Compensa Life Vienna Insurance Group SE“ Lietuvos filialas pasirūpins, kad talismanas jaustųsi ramus viso čempionato metu.

„Compensa” viso čempionato metu Amberį saugos nuo galimų specifinių krepšinio varžybų netikėtumų.
Tarp jų yra sąnarių, raiščių ir kaulų traumos, patirtos darbuojantis per minutės pertraukėles ar varžybų metu susidūrus su krepšininkais. Taip pat balso stygų sužalojimai, atsiradę skanduojant komandų palaikymo šūkius ir klausos sutrikimai nuo arenose esančio triukšmo.
Amberio sveikata būtų pasirūpinta ir tuo atveju, jei po Lietuvos rinktinės pergalės talismanas nukentėtų nuo šventinių fejerverkų ar, Lietuvos rinktinei netyčia nepatekus į baigiamąjį čempionato etapą, susirgtų ūmia depresija.
„Amberis pristatomas kaip krepšinio – Lietuvos brangakmenio – simbolis, todėl jis tiesiog privalo būti apsaugotas“, – teigia „Compensa Life Vienna Insurance Group SE“ Lietuvos filialo vadovas Tomas Milašius.
Anot draudiko, tik jausdamasis saugus Amberis galės gerai atlikti savo pareigas ir prisidėti prie rinktinės pergalių ir čempionato sėkmės.
„Compensa Life Vienna Insurance Group SE“ yra gyvybės draudimo bendrovė, Baltijos šalyse dirbanti nuo 1993 m. Bendrovė priklauso Austrijos draudimo grupei „Vienna Insurance Group“, vienai iš pirmaujančių draudimo grupių Vidurio ir Rytų Europoje. „Vienna Insurance Group“ turi aukštus tarptautinius reitingus (Standard & Poor‘s A+) ir veikia gyvybės, ne gyvybės ir perdraudimo rinkose. „Vienna Insurance Group“ priklauso virš 50 draudimo įmonių, kuriose dirba daugiau nei 23 tūkstančiai darbuotojų. 24 šalyse veikiančios grupės įmonės draudimo paslaugas yra suteikusios šimtams tūkstančių klientų, kurių metinės įmokos siekia beveik 8 milijardus eurų.
Lietuvoje gyvybės ir ne gyvybės draudimo paslaugas siūlo du „Vienna Insurance Group“ priklausantys draudikai: Compensa Life Vienna Insurance Group SE Lietuvos filialas ir Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group Lietuvos filialas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *