Laisvės alėjoje – Krepšinio rinktinės paroda ir tūkstančiai linkėjimų

pagal | 2011-09-07

Kaune, Laisvės alėjoje, nugriauto prekybos centro „Merkurijaus“ apsauginė tvora Europos vyrų krepšinio čempionato metu virto „Linkėjimų siena“, ant kurios praeiviai gali rašyti gražius žodžius krepšinio rinktinei. Pasenusi tvora buvo sutvarkyta, aptraukta oranžine medžiaga, o ją papuošė Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės fotografo Tomo Tumalovičiaus 15-os fotografijų paroda „Krepšinio širdis“. 1,5 m aukščio ir 1 m pločio nuotraukos įamžina 12 rinktinės narių bei trenerį, kovojančius šiuo metu vykstančiame Europos vyrų krepšinio čempionate.

Projektą inicijavusios ir koordinuojančios VšĮ „Idėjų garažas“ direktorius Darius Krasauskas džiaugiasi, jog kasdien norinčiųjų parašyti gražius žodžius vis daugėja, be to, aktyviai į projektą įsitraukė ir svečiai iš užsienio. Kauniečiai ir miesto svečiai savo krepšinio rinktinei linkėjo pergalių, rezultatyvumo, ryžto, kovingumo ir sėkmės daugiau nei 1000 kartų – tiek lapukų su palinkėjimais jau yra priklijuotų ant „Linkėjimų sienos“.

„Nuo seno Laisvės alėjos erdvė prie fontano buvo susitikimų ir susibūrimų vieta, kuri šiuo metu dėl nugriauto statinio ir didžiulės statybinės tvoros stovėjo tarsi apmirusi“, – sako krepšinio fotografas, krepšinio bendruomenės „Krepšinio širdis“ įkūrėjas T. Tumalovičius. Jo teigimu, krepšinio fanų bendruomenė „Krepšinio širdis“ visada palaikė ir palaikys iniciatyvas, kuriomis siekiama skatinti kūrybiškumą, pažvelgti į krepšinį kitu kampu.

Atgijusioje istorinėje Kauno Laisvės alėjoje akcijos iniciatoriai – VšĮ „Idėjų Garažas“ ir Kauno miesto savivaldybė – siūlo šalia „Linkėjimų sienos“ esančioje aikštelėje aktyviai praleisti laiką: vakarais čia vyksta įvairūs taiklumo ir greičio žaidimai, konkursai, groja gyva muzika.

Šešios dešimtys krepšinio fotografo Tomo Tumalovičiaus užfiksuotų gražiausių krepšinio akimirkų čempionato metu puošia ir Tarptautinį Vilniaus oro uostą. Parodą inicijavo septynerius metus nacionalinę krepšinio rinktinę remianti „Samsung Electronics Baltics“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *