Kuo ypatingas Druskininkų kurortas?

pagal | 2019-09-11

Druskininkai

Druskininkai dažnai yra vadinami vienu gražiausiu ir unikaliausiu miestu Lietuvoje. Kurorte yra daug įvairių veiklų ir pramogų, o nepakartojamo grožio gamta leis pamiršti visus rūpesčius ir pasimėgauti nuostabiomis poilsio akimirkomis. Mėgstantiems SPA procedūras ir vandens pramogas, Druskininkai yra tikrų tikriausias lobis, kadangi šiame mieste yra gausybė viešbučių bei sanatorijų siūlančių SPA ir kitas sveikatinimo paslaugas.

SPA procedūros

Kurorto apgyvendinimo įstaigos pasižymi tuo, kad daugelis iš jų siūlo į kainą įskaičiuotus SPA malonumus. Čia galite rasti tokias procedūras kaip Negyvosios jūros vonios, masažai, pirtys, baseinai, druskų kambariai ir panašiai. Šios procedūros suteikia atpalaiduojantį pojūtį bei gerą savijautą. Be SPA procedūrų, Druskininkai gali pasigirti išskirtiniu vandens parku, kuris yra toks vienintelis Lietuvoje.

Gamtos grožis

Druskininkų kurorte gausu miškų, kurie valo ir prisodrina orą nuostabiais aromatais bei pasivažinėjimus ir pasivaikščiojimus takeliais paverčia dar nuostabesniais. Mėgstantiems važinėtis dviračiu, Druskininkai tikrai patiks. Mieste yra puikiai išvystyta dviračių takų infrastruktūra, gausu dviračių nuomos punktų, o pasirinkus vieną iš siūlomų dviračių takų maršrutų, pamatysite pagrindines lankytinas vietas Druskininkuose.

Lankytinos vietos bei objektai

Druskininkuose, lankytinos vietos yra tikrai unikalios ir išskirtinės, viena iš tokių – lynų kelias. Miesto gyventojai ir svečiai turi galimybe grožėtis kurorto bei Nemuno vaizdais iš paukščio skrydžio. Tokio tipo keltuvas yra vienintelis Lietuvoje. Verta paminėti, kad jis yra ekologiškas ir visai neteršia aplinkos. Pro keltuvo kabinos langus galima grožėtis miesto panorama bei Nemuno vingiais iš 45 metrų aukščio. Kelionė į abi puses trunka 15 minučių, todėl tikrai užteks laiko pasigrožėti vaizdais.

Grūto parkas – vienintelė tokia vieta Lietuvoje. Tai yra muziejus po atviru dangumi, kuriame galima susipažinti su sovietmečio eksponatų ekspozicijomis, bei to meto gyvenimą simbolizuojančiais objektais. Parke ne tik galima paganyti akis į skulptūras, bet ir pavalgyti to meto tematikos restorane.

Karolio Dineikos parkas – labai gražus sveikatingumo parkas. Tai yra puiki vieta pasivaikščiojimams, pasivažinėjimams dviračiais ar tiesiog laiko praleidimui gamtoje. Parko lankytojai turi puikia galimybę pasilepinti SPA procedūromis: vandens kaskadomis, jonų terapijomis bei pabraidyti akmenimis išdėtame baseine, taip masažuodami pėdas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *