Kreditoriai teikia paskolas perkant automobilį ir pataria dėl finansų planavimo

pagal | 2017-06-21

Galvojate apie naują transporto priemonę, tačiau šiam pirkiniui neturite reikiamos sumos pinigų? Kredito unijos teikia paskolas perkant automobilį, užtikrindamos lanksčias ir patogias pinigų grąžinimo sąlygas. Vis dėlto, finansininkai ragina neskubėti ir gerai pagalvoti, ar šis sprendimas iš tiesų pateisins jūsų lūkesčius ir netaps našta, keičiančia jūsų (ir jūsų šeimos) gerovę. Visais atvejais turite įvertinti savo sprendimo privalumus ir trūkumus, taip pat – rinktis patikimą kredito teikėją, kuris užtikrins lanksčias ir patogias finansavimo sąlygas.

Automobilis – prabangos prekė ar būtinybė?

Reikia pripažinti, kad šiais laikais automobilis nėra vien prabangos prekė. Laikams pasikeitus, nuosava transporto priemonė daugelyje situacijų tapo būtinybė, pvz., jei gyvenate toliau nuo miesto, o viešojo transporto sistema yra neišplėtota. Be to, daugeliui šeimų automobilis tampa ir darbo priemone (juo važiuojama į darbą arba atliekamos esminės darbo užduotys, pvz., išvežiojamos prekės, pristatomi siuntiniai, vykstama į darbo objektus ir t. t.). Galiausiai, automobilis reikalingas ir šeimai, kadangi reikia paimti (ar nuvežti) vaikus iš mokyklos, užklasinės veiklos būrelių ir t. t.

Ar jums reikalinga paskola?

Kitas klausimas – ar jums reikia naujo ir prabangaus automobilio, ar užteks dėvėto, pigaus modelio? Šiuo atveju reikia įvertinti savo finansinę situaciją ir galimybes. Žinoma, visi svajojame apie prabangų ir grąžų automobilį, kuriuo galėtume didžiuotis. Iš kitos pusės, nauja transporto priemonė užtikrina ir didesnį komfortą, suteikia daugiau saugumo, apsaugo nuo dažnesnių remonto darbų. Jei jūsų finansinė situacija yra gan nebloga, gaunate pastovias pajamas ir žinote, kad pinigų atsidėjimas nekeistų jūsų įprastos buities, t. y. netaptų problema, paskolos ėmimas naujam automobiliui yra puiki alternatyva – tai tarsi atvirkštinis taupymas, kuomet visų pirma gaunate prekę, o vėliau už ją turite atiduoti pinigus. Deja, jei reguliarus pinigų atsidėjimas jums gali kelti finansinių rūpesčių, negaunate nuolatinių pajamų ir žinote, kad taupymas – jūsų silpnoji sritis, reikėtų dar kartą gerai pagalvoti, ar paskolos ėmimas automobiliui iš tiesų atitiks jūsų lūkesčius – gali būti, kad šis sprendimas taps sunkia finansine našta, dėl kurios gailėsitės ateityje.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *