Kraujo donorystės akcija „Dovanok gyvenimą!”

pagal | 2011-05-26

ARVI įmonių grupė ir viešoji įstaiga Nacionalinis kraujo centras kviečia į neatlygintinos kraujo donorystės akciją „Dovanok gyvenimą!” Trečią kartą ARVI Marijampolėje rengiamos kraujo donorystės akcijos tikslas – ne tik pakviesti donorystei,- tapti kraujo ar organų donorais, bet ir suteikti žmonėms galimybę daugiau sužinoti apie kraujo donorystę.

„Pastebėjome, kad vienas iš motyvų tapti kraujo donoru yra sąmoningas žmonių apsisprendimas padėti kitam, sunkiai sergančiam žmogui. Mūsų kompanija jau kelis metus remia neatlygintinos kraujo donorystės įdėją, mes patys aukojame kraujo, nes suprantame, kad dovanoti kraujo yra gal ir sunkiau, nei paaukoti pinigus. Malonu žinoti, kad šis dovanotas kraujas gali padėti Marijampolės ligoninėje sveikstantiems ligoniams, nes Viešoji įstaiga Nacionalinis kraujo centras krauju aprūpina mūsų ligoninę,“ – teigia ARVI reklamos ir viešųjų ryšių koordinatorius Andrius Jasinskis .

Prie neatlygintinos kraujo donorystės akcijos „Dovanok gyvenimą!” prisijungs ir Kalvarijos gimnazijos mokiniai su mokytojais aktyviai dalyvaujantys įvairiuose socialiniuose pilietiškumą skatinančiuose projektuose. “Ne pirmą kartą dalyvaudami Nacionalinio kraujo centro organizuojamose akcijose turime dar vieną galimybę ugdyti sąmoningus ir aktyvius jaunus žmones, suteikti jiems galimybę atsiskleisti ir pažinti save. Męs tai darome, todėl jog žinome, kad pasidalinant dalelę savęs su kitais pasaulyje išliks daugiau šypsenų. Viliamės, kad užklupus sunkumams ir mums kažkas išties pagalbos ranką. Tikime, kad GERA daryti –GERA !”, -apie savo asisprendimą dalyvauti akcijoje kalba Kalvarijos gimnazijos bendruomenės nariai.

„Per tris anksčiau su ARVI įmonių grupe surengtas Nacionalinio kraujo centro akcijas Marijampolėje kraujo donorais tapo per 100 žmonių. Džiaugiamės didėjančiu žmonių sąmoningumu ir tuo, kad vis daugiau žmonių supranta šio socialinio reiškinio – kraujo donorystės – reikšmę ir turi galimybę atlikti gerą darbą – padovanoti sunkiai sergančiam žmogui gyvenimą“, – pasakojo A. Jasinskis

Kviečiame visus sudalyvauti Neatlygintinos kraujo donorystės akcijoje „Dovanok gyvenimą!” Marijampolės miesto dienų metu gegužės 28 d. nuo 13 iki 19 val. J. Basanavičiaus a. šalia viešbučio
“Europa Royale Marijampole”. Esant blogam orui neatlygintinos kraujo donorystės akcija vyks viešbutyje “Europa Royale Marijampole”.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *