Kokios yra pigios šildymo alternatyvos?

pagal | 2020-05-26

šildymas

Nuolat brangstant kurui, dujoms, didėjant namų šildymo kaštams, daugelis senesnės statybos namų gyventojų vis ieško pigesnės šildymo alternatyvos savo namams. Tuo tarpu, šiuolaikinių naujos kartos, itin ekonomiškų namų patiriamos šildymo išlaidos yra pakankamai mažos. Todėl tarsi nėra reikalo sukti galvos dėl pigesnio šildymo alternatyvų. Tačiau, deja, ne visi gyvena tokiuose namuose. O ir besinaudojantys modernia šildymo sistema – šilumos siurbliais, alternatyvos ieško dažniausiai jau ne dėl kainos, o atsarginio varianto arba jaukumo.

Kaip žinia, šildytis namus galima šilumos siurbliais, elektra, dujomis, tačiau svarbu neužmiršti, kad šios sistemos yra tiesiogiai priklausomos nuo elektros. Todėl visuomet reikėtų turėti papildomą namų šildymo šaltinį, įvykus nenumatytiems elektros tiekimo sutrikimams arba staiga sugedus šildymo įrenginiui.

Tokiems atvejams labiausiai pasiteisina įvairūs židiniai, krosnelės https://www.zidiniaipigiau.lt/krosneles, kurios vieniems – tai pigesnio šildymo alternatyva, kitiems – dėl jaukumo. Iš tiesų krosnelių pasirinkimas yra labai didelis, tiek ieškantiems papildomo šildymo šaltinio, tiek nuolatinio. Tinkamai pasidomėjus ir pasirinkus teisingą variantą, krosnelę galima naudoti net ir nuolatos.

Vienos iš tokių – tai ketaus krosnelės. Šios krosnelės gali pasitarnauti, norint papildomai pašildyti namus arba tam tikrą patalpą. Jos yra patvarios, ilgaamžės ir jas galima naudoti nors ir kasdien, nuolatiniam šildymui. O krosneles su šilumokaičiu galima prijungti net ir prie bendros šildymo sistemos: turėti šiltus radiatorius ir vandenį.

Be šių, dar galima rinktis plienines krosneles, kurios tinkamos naudoti ne nuolatos. Tai puikus pasirinkimas, kurie siekia savo namams suteikti jaukumo ir estetikos arba turėti atsarginį šilumos šaltinį. Priešingai, nuo ketinių krosnelių, plieninės gali būti žymiai įvairesnių dizainų ir kombinacijų. O siekiantiems išskirtinumo ir unikalumo – koklinės krosnelės. Šias krosneles renkasi labiau išskirtinio dizaino gerbėjai, kurios puikiai papuošia unikalų namų interjerą.

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *