Kino teatre Pasaka – kūrybiška ir šeimyniška savaitgalio popietė su legendiniu Baubu

pagal | 2012-01-20

Sausio 21 dieną, jau tradicija tapusios kūrybinės dirbtuvėlės visai šeimai „Savaitgalis su Pasaka“ pakvies vaikus ir jų tėvelius apsilankyti Menų meistro – humanistinės meno mokyklos „Baltas lapas“ kūrybinėse dirbtuvėlėse, po kurių lauks nuotaikingi animacijos klasiko I. Bereznicko filmukai.

„Savaitgalis su Pasaka” – ikimokyklinio amžiaus vaikams bei jų tėveliams skirti teatralizuoti pasakų skaitymai, muzikiniai žaidimai, dailės pažinimas, žaislų kūrimas, lėlių spektakliai bei visuomet puiki nuotaika ir kūrybinga draugija. Projekto tikslas – skatinti tėvelius kuo daugiau laiko praleisti su savo atžalomis, lavinti jų vaizduotę, ugdyti kūrybiškumą bei socialinį aktyvumą.

Šeštadienio popietė “Savaitgalis su Pasaka” susideda iš dviejų dalių – kūrybinių dirbtuvėlių bei kino seanso. Šį šeštadienį, 15 val., dirbtuvėlių metu tėveliai kartu su savo vaikais mokysis piešti nesudėtingus ir smagius objektus, pajausti spalvas ir jų derinius, ugdys kūrybiškumą bei jo išraiškas. Po valandos trukmės kūrybinių dirbtuvėlių dalyviai žiūrės trumpus animacinius režisieriaus Iljos Bereznicko filmukus.

Ilja Bereznickas – bene garsiausias lietuviškos animacijos kūrėjas ir jos pradininkas. Nuotaikingi ir spalvingi animaciniai filmai užburia ne tik mažuosius žiūrovus, bet ir suaugusius. Todėl kino teatras „Pasaka“ džiaugiasi pristatydamas I. Bereznicko filmukus, kurtus net dvidešimt metų, o jų tarpe – legendinį ir visų mylimą „Baubą“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *