Kaip sugarbanoti plaukus, kad jie kuo ilgiau laikytųsi?

pagal | 2017-08-05

Dažnai juokaujama, kad visos garbanės nori tiesių plaukų, kai tuo tarpu visos moterys, kurios turi garbanotus plaukus dažniausiai svajoja apie lygius. Bet kuriuo atveju, kad ir kokius plaukus turite ir kad ir apie kokius svajojate – naudojantis šiuolaikinėmis priemonėmis galima susikurti savo svajonių šukuoseną paprasčiausiai namuose.

garbanoti plaukai

Tiesa, garbanės dažnai skundžiasi, kad jų plaukai labai veliasi, tad svarbu įsigyti profesionalias modeliavimo priemones, kurios padės Jums po kiekvieno plovimo susitvarkyti su plaukais. Juolab, jeigu nusprendėte garbanoti plaukus – taip pat labai svarbu įsigyti atitinkamas priemones.

 

 • Kuo geriau iššukuokite. Dažniausiai garbanės savo plaukų nešukuoja, kadangi nuo to jie pradeda veltis. Tačiau jeigu norite, kad plaukučiai kuo gražiau susigarbanotų, tokiu atveju šukavimas yra būtinas. Šukavimas yra labai svarbi kasdieninė veikla, kuri padeda ne tik plaukams atrodyti puikiai, tačiau ir tuo pačiu juos atlipina vieną nuo kito, galiausiai, paskatina aktyviau veikti plaukų augimo šakneles. Taigi, prieš pradėdami garbanoti būtinai kuo kruopščiau iššukuokite visus plaukus. Ypač tokiu atveju, jeigu jie yra linkę pūstis, nėra tiesūs, veliasi.
 • Sudrėkinkite. Kai kurie kirpėjai rekomenduoja plaukus sudrėkinti, kadangi drėgnas plaukas kur kas labiau linkęs garbanotis, pakeisti jo struktūrą yra kur kas paprasčiau. Viskas remiasi į tai – kokiomis priemonėmis planuojate garbanoti. Jeigu tokiomis, kurios nėra karštos – tokiu atveju drėkinimas tikrai naudingas. Tiesa, ne per daug intensyvus, kadangi per daug susigarbanojęs plaukas irgi neatrodo labai gražiai.
 • Kokias naudojimo priemones naudoti? Kaip jau minėjome, galima pasirinkti tam veikiančių plauką karščiu ir tokių, kurios garbanoja visiškai be jokio karštumo. Priklausomai nuo priemonių reikia ir kitaip atlikti visus darbus. Šiuo metu dažniausiai naudojamos karštos priemonės, kadangi jos padeda labai greitai ir paprastai atlikti garbanojimo darbus, nereikia sugaišti daug laiko, viską padaryti namuose yra labai paprasta. Tačiau jos gadina plaukus, tad nerekomenduojama to daryti itin dažnai.
 • Kokios fiksavimo priemonės yra geriausios? Fiksavimo priemolinių yra labai daug ir kiekviena iš jų savotiškai yra gera. Labiausiai rekomenduojamas plaukų lakas, kadangi jis puikiai išlaiko sugarbanotų plaukų struktūrą ilgą laiką. Galima atrasti labai daug skirtingų lakų, kurie skiriasi savo fiksavimo intensyvumu. Tuo tokių, kurie labai stipriai fiksuoja iki tokių, kurie dažniausiai atlieka minimalią fiksavimo funkciją, tačiau kai kuriems plaukams tai tinka, kadangi jie labai paslankūs permainoms.
 • Profesionalas ar garbanoti pačiam? Nusprendus garbanoti plaukus įvertinkite savo patirtį ir laiko tarpą, kurį turite. Kai kuriais atvejais geriau yra eiti pas profesionalą. Žinoma, jo paslaugos labai brangios, o priemonės, kuriomis galite atlikti garbanojimo darbus pats – pigios. Natūralu, kad žmonės mokosi ir bando susitvarkyti su plaukais patys.

 

Visos gali turėti garbanotus plaukus ir dažniausiai tik per praktiką pavyksta išmokti susitvarkyti su plaukais. Kadangi visų plaukai yra labai skirtingi – garbanojimui reikalingos skirtingos priemonės ir tuo pačiu garbanoms tvirtinti naudojami skirtingi fiksacijos lakai.

 

Atrodykite puikiai net ir paprasčiausiomis dienomis.

1 komentaras

 1. Mr WordPress

  Hi, this is a comment.
  To delete a comment, just log in and view the post's comments. There you will have the option to edit or delete them.

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *