Kaip pasirinkti orkaitę?

pagal | 2018-11-19

Orkaitė – tikra virtuvės širdis. Jos pagalba galime gaminti gausybę gardžių patiekalų, o pasirinkus pakankamai funkcionalų įrenginį, jis atstoja ir kitus dažnai buityje naudojamus prietaisus, tokius kaip mikrobangų krosnelė, grilis, šašlykinė ar garpuodis. Geriausia, kai orkaitės pasirinkimu rūpinasi žmonės, kurie daugiausiai sukiojasi virtuvėje – tai padeda įsigyti poreikius atitinkantį ir kokybišką gaminį. Pateikiame keletą patarimų, kurie padės įvertinti savo poreikius ir pasirinkti tinkamiausią orkaitę.

Daugelis žino pagrindinę reikiamą informaciją apie orkaites. Ar ji dujinė, ar elektrinė, ar pastatoma, ar įmontuojama į baldus, ar parduodama su jau įmontuota kaitlente, ar atskirai. Tačiau šiuolaikiškos orkaitės turi kur kas daugiau įvairių, galbūt mažiau girdėtų, tačiau be galo patogių funkcijų. Kokios jos?

Vis greitėjantis gyvenimo tempas lemia tai, kad žmonės turi vis mažiau laiko maisto ruošai ir stengiasi gaminti greitai paruošiamus patiekalus. Jei vis neturite laiko, tačiau dievinate namuose gamintą maistą, geriausias variantas – orkaitės su automatinėmis programomis. Jos leidžia jums patiems nustatyti, kaip ir kiek laiko bus gaminamas maistas, o nuotoliniu būdu valdomiems įrenginiams nurodymus veikti galite duoti nė nebūdami namuose, tiesiog naudodamiesi savo išmaniuoju telefonu.

Jei auginate mažus vaikus, būtinai pasidomėkite orkaitėmis, kurių durelės gali būti automatiškai užrakinamos. Taip be specialaus kodo ar valdymo pultelio, jūsų mažieji negalės varstyti orkaitės ir išvengs bet kokių neigiamų pasekmių, galimų žaidžiant su orkaite, kuomet ji yra įjungta.

Daugeliui patinka išties moderni ir po truputį populiarėjanti papildoma orkaitės funkcija – termometras. Jį galite įsmeigti į kepamą mėsą ar kitą patiekalą ir patikrinti jo viduje esančią tikslią temperatūrą. Tai garantuoja, kad jūsų patiekalas ne tik atrodys puikiai iškepęs ne tik iš išorės, bet ir viduje.

Dar viena galima papildoma orkaitės funkcija – dehidratavimas. Jos metu orkaitė gali veikti itin žemoje temperatūroje, kuomet iš maisto drėgmė yra išgarinama natūraliai. Taip vaisiai ir daržovės negenda ir yra išdžiovinami vos per keletą valandų, o mėsa – per kiek ilgesnį laiką.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *