Ką galima nuveikti Birštone su vaikais?

pagal | 2020-10-26

 

Birštonas yra bene vienas žinomiausių kurorto bei poilsio miestų visoje Lietuvoje. Daugelis žmonių renkasi savo atostogas būtent šiame mieste, nes čia gausu įvairių lankytinų bei įdomių objektų, poilsio sanatorijų bei kitos veiklos. Tačiau atsitinka tokia situacija, kad į Birštoną tenka vykti su visa šeima ir vaikais, ir žmonės susimąsto ar Birštone apskritai vaikams bus ką veikti, o gal geriau tada atsisakyti atostogų? Šiame straipsnyje apžvelgsime vietas Birštone, kur galima būtų apsilankyti kartu su vaikais.

 

„Birštono parkas“

Pirmiausia, ką būtų verta aplankyti tai „Birštono takas“. Parkas yra išsidėstęs pačiame miesto centre, kuris pasitinka tvarkinga bei ramia aplinka. Pačiame parke yra kelios žaidimų aikštelės, kurios tinka tiek mažiems vaikams, tiek paaugliams, todėl vaikams tikrai nebus nuobodu. Patys tėvai gali išbandyti įvairius sporto treniruoklius, kurie yra malonūs naudoti, bei yra kokybiškai pagaminti. Papildomai parke yra „mini golfo aikštynas“ ir „petankės aikštė“.

Žaidimų aikštelės „Druskupio“ gatvėje

            Dar daugiau žaidimo aikštelių ir kelių skirtingų yra „Druskupio“ gatvėje. Čia yra dvi virvinio laipiojimo aikštelės, trys vaikų žaidimo aikštelės, supynės. Be aikštelių yra penki suoliukai ant kurių galima sėdėti, bei trys lauko stalai su suoliukais. Vaikai visada čia ras, ką veikti.

„Geltonoji biuvetė“

            „Geltonoji biuvetė“ yra „Tulpės“ sanatorijai priklausantis statinys ant mineralinio šaltinio, iš kurio imamas natūralus mineralinis vanduo. Čia galima atsigerti natūralaus bei sveiko vandens (būtina turėti su savimi puodelį). Daugelis tiki, kad šis vanduo gali padėti pasveikti nuo sunkių ligų bei sustiprinti žmogaus imunitetą. Galima pasakyti, kad yra tai tiesiog privaloma vieta aplankyti, jei tenka pabuvoti Birštone, nes sveikata yra svarbiausia, taip ir vaikų.

„Tulpės sanatorija“

            Egzistuoja nuomonė, kad vykti į sanatoriją su vaiku nėra pati geriausia mintis ir sanatorijos tiesiog jų nepageidauja. Tačiau tai tik yra mitas. Puikus pavyzdys yra Birštone esanti „Tulpės sanatorija“, į kurią verta važiuoti visai šeimai. Į poilsį įskaičiuota viena nakvynė sanatorijos korpuse „Baltoji vila“ šeimyniniame kambaryje ir būtent ją geriausia rinktis šeimos poilsiui. Vieno apsilankymo metu galima išbandyti baseino ir pirčių kompleksą, neribotą laiką. Taip pat sanatorijoje yra atliekamos įvairios procedūros. Pavyzdžiui, galima išbandyti aromaterapija-muzikos terapiją, kurios metu naudojami ekologiškai švarūs, natūralus eteriniai aliejai, šeimos nariams atskirai. O mankšta salėje su „Gymnic“ kamuoliais visai šeimai kartu, tam, kad visi šeimos nariai galėtų ne tik palaikyti savo fizinę formą, bet ir smagiai praleistų laiką kartu. Viešbutyje yra jaukūs du šeimyniniai kambariai, kuriuose yra minkštūs ir patogūs miegamieji. Kambariuose taip pat veikia bevielis interneto ryšis, bei televizija.

„Druskupis“ – mineralinio vandens garinimo bokštas

Tikras išsigelbėjimas karštą vasaros dieną. Čia atvykus galima išbandyti inhaliacijas po atviru dangumi, sustiprinti savo bei vaikų sveikatą. Garintuvo skleidžiamas „jūrinio efekto“ oras leidžia pasiekti Birštono sanatorijose atliekamų reabilitacijos procedūrų ir sveikatinimą natūraliais gamtos veiksniais, kurie sustiprina žmogaus sveikatą, sergantiems žmonėms padeda pasveikti.

 

Apibendrinimas

Taigi į Birštoną tikrai yra verta važiuoti su vaikais. Pailsėjus Birštone, šeima bei jos vaikai liks patenkinti savo poilsiu ir grįš laimingi bei bus nustebinti, kiek visko jie nuveikė.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *