Ikiteisminis tyrimas dėl piktnaudžiavimo tarnyba Valstybinėje ligonių kasoje

pagal | 2010-01-22

Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybos (toliau – STT) Vilniaus valdybos pareigūnai, atlikdami ikiteisminį tyrimą dėl piktnaudžiavimo tarnyba ir turto iššvaistymo, 2010 m. sausio 22 d. apklausė Valstybinės ligonių kasos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos (toliau – VLK prie LR SAM) direktorių A. S. ir UAB „Gelsauga“ darbuotoją R. J.

Ikiteisminis tyrimas buvo pradėtas pareigūnams gavus duomenų, kad VLK prie LR SAM direktorius A. S. galimai piktnaudžiavo tarnyba, VLK prie LR SAM organizuojant ir vykdant viešąjį intelektualinės saugos paslaugų pirkimą.

Atlikus kratas ir reikalingų dokumentų poėmius, VLK prie LR SAM vadovui įteiktas pranešimas apie įtarimą dėl nusikalstamos veikos, numatytos Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 228 str. 2 d., padarymo. Bendrovės „Gelsauga“ darbuotojui R. J. įteiktas pranešimas apie įtarimą dėl nusikalstamos veikos, numatytos Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 24 str. 6 d. ir 228 str. 2 d., padarymo.

Atliekamą ikiteisminį tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Vilniaus apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *