Į Lietuvą atskrido garsi roko dainininkė Suzi Quatro

pagal | 2011-12-28

Vakar, antradienį, vakare apie 21.30 val. Vilniaus oro uoste iš Londono nusileido lėktuvas, kuriuo drauge su vyru Raineriu Haasu į Vilnių atskrido roko karaliene tituluojama Suzi Quatro. Atlikėja į Lietuvą atvyksta su naujametinių koncertų turu.

Jau šiandien, trečiadienį, Suzi Quatro su grupe surengs koncertą Vilniaus „Siemens“ arenoje, gruodžio 29 d., ketvirtadienį, koncertuos Panevėžio „Cido“ arenoje, o gruodžio 30 d., penktadienį, sudrebins Kauno „Žalgirio“ areną. Atlikėjos koncertų metu skambės visiems puikiai pažįstamos, nesenstančios ir hitais tapusios dainos.
Pasak Suzi Quatro koncertų Lietuvoje organizatorių, atlikėja pageidavo atvykti anksčiau, nes norėjo ne tik atsakingai pasiruošti koncertui, bet ir skirti laiko pažinčiai su Vilniumi, jo senamiesčiu.

„Atlikėja labai paprasta. Jokių ypatingų reikalavimų nebuvo nei maistui, nei gėrimams. Ji tiesiog teiravosi mūsų, ką galėtų ir ką vertėtų pamatyti Vilniuje, kur apsilankyti. Mes jai nurodėme keletą lankytinų objektų bei jaukių restoranėlių senamiestyje. Esame paruošę ir keletą žemėlapių, jei ji su vyrų po Vilnių pageidautų pasivaikščioti be mūsų palydos“, – atskleidžia „SEVEN Live“ vadovas Juras Vėželis.

Vos tik įsėdusi į oro uoste jos laukiantį automobilį ir važiuodama per Vilnių, roko karalienė džiaugėsi grįžusi į Lietuvą ir puikiai prisiminė sostinę bei ja grožėjosi. „Kai atvežėme ją į viešbutį, pamatėme, jog Suzi puikiai orientuojasi mieste. Ji mums parodė, kur yra senamiestis ir sakė šiandiena būtinai po jį pasivaikščiosianti“, – pasakoja J. Vėželis.

Suzi Quatro iš Vilniaus išskris gruodžio 31 d. Atlikėja su grupe pageidavo surasti jai kiek įmanoma ankstesnį rytinį skrydį, kad visi nariai spėtų grįžti pas šeimas ar draugus sutikti Naujųjų metų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *