Gėlių pristatymas į namus- staigmena visomis progomis

pagal | 2019-09-30

gėlėsNorėdami pasveikinti savo artimuosius galima užsisakyti malonią staigmeną- gėlių puokštę į namus ar darbą. Puokštės ir gėlės yra  sugrupuojamos atsižvelgiant į progą bei sveikinamąjį. Įvairiomis progomis galima dovanoti skirtingas gėles. Jeigu tai yra vestuvės, jubiliejus- puikiai tiks įvairios puokštės. Puokštės gaminamos tiek iš vieno, tiek iš daugybės įvairių žiedų. Gėlės į namus Kaune  pristatomos jau po poros valandų, gavus užsakymo apmokėjimą. Gėlės gali būti pristatomos su malonia staigmena. Tai gali būti saldainių dėžutė, vaisių krepšeliai ar pliušinis žaislas.

Kaip išsirinkti ir užsisakyti gėles internetu?

Gėlių užsakymas internetu sparčiai populiarėja. Gėlės internetu gali būti užsakomos iš anksto arba tą pačią dieną. Gėlių užsakymas internetu tam tikrais atvejais leidžia sutaupyti laiko, gėlių pasirinkimas yra platus, galima rinktis tam tikras skintas gėles ar jau paruoštas puokštes. Gėlių pristatymo paslaugomis gana dažnai naudojasi emigrantai, jei jus ir solenizantą skiria gana didelis atstumas, tai gėlių pristatymas į namus visada yra puiki alternatyva. Užsakytos gėlės internetu- pristatomos užsakovo nurodytu adresu ir laiku.

Tinkamiausios gėlės pagal sezoniškumą

Puokštė atrodys gražiai, jei nuspręsite pasirinkti tam tikras sezonines gėles, kurios puokštę pavers ypatinga. Pavasarį gėlių pasirinkimas yra tikrai didelis, šiuo laikotarpiu pabunda gamta, galima rinktis narcizus, tulpes bijūnus,plukes, irisus ir t.t. Vasara norisi daugiau spalvų, tad ir gėlių puokštė turėtų būti pakankamai spalvinga. Šiuo metų laiku dažnai pasirenkamos gėlės: rugiagelės, jurginai ramunės, saulėgrąžos ir t,t. Rudenį džiugina sodrios ir ryškios spalvos. Žiemą gana dažnai nusprendžiama rinktis rožes, lelijas ir panašiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *