Fotografijos konkursas „Euras: ką jis reiškia mums?“

pagal | 2010-01-26

Iki kovo 31 dienos Europos Komisijos Ekonomikos ir finansų reikalų generalinis direktoratas kviečia Lietuvos mokinius nuo 14 iki 18 metų dalyvauti fotografijos konkurse „Euras: ką jis reiškia mums?“

Šiame konkurse gali dalyvauti mokinių grupės, sudarytos iš dviejų ar trijų jaunuolių ir vieno mokytojo. Grupė konkursui pateikia vieną kolektyvinį darbą su aprašymu. Gautus darbus vertins iš visų Europos šalių sudaryta komisija, kuri paskelbs po vieną nugalėtoją, atstovaujantį kiekvienai iš 27 ES valstybių. Iš nugalėtojų septynios aukščiausius balus surinkusios grupės bus pakviestos į apdovanojimų ceremoniją, kuri vyks gegužės mėnesį Briuselyje.

Konkurso tikslas – suteikti mokiniams progą išreikšti savo mintis apie eurą: kaip suprantate eurą? Ką Jums reiškia euras? Kuo Jums patinka euras? Konkursas rengiamas remiantis informacine Europos Komisijos programa PRICE, ši programa europiečius siekia informuoti apie bendrą ES šalių valiutą.

Nuotrauką ir pateikimo formą elektroniniu formatu reikia išsiųsti ne vėliau kaip 2010 m. kovo 31 d.
Darbus siųsti šiuo adresu
Publicum Events
Jogailos g. 4
LT-1116 Vilnius
El. paštas lietuva@euroinphoto.eu
Organizatoriai rekomenduoja išsiųsti darbus kuo anksčiau, kad jie pasiektų adresatą laiku. Jei darbai siunčiami paštu, jų išsiuntimo laikas bus nustatytas pagal pašto antspaudą.

Nacionalinio koordinatoriaus kontaktinė informacija: Remigijus Juchnevičius, Jogailos g. 4, Vilnius, tel. 8 614 69 626, faks. (8 5) 269 0146, el. paštas lietuva@euroinphoto.eu

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *