Aptartos Danijos galimybės prisidėti prie daugiabučių modernizavimo

pagal | 2010-01-26

Šiandien aplinkos ministras Gediminas Kazlauskas susitiko su Danijos Karalystės ambasadoriumi Lauridsu Mikaelsenu (Laurids Mikaelsen).

Pokalbio metu aptartos Danijos galimybės prisidėti prie naujosios daugiabučių modernizavimo programos bei kitų projektų.

Ministras G. Kazlauskas pristatė svečiui JESSICA finansinį instrumentą bei naujosios daugiabučių modernizavimo programos gaires, sąlygas, galimybes ir šiandieninę situaciją. Ministras pabrėžė, jog JESSICA lėšų viskam neužteks, todėl ieškoma kitų fondų bei finansavimo galimybių.

Ambasadorius L. Mikaelsen patvirtino, kad domisi naujosios modernizavimo programos eiga. Ambasadorius paprašė pateikti jam detalesnę ir konkretesnę informaciją apie jos vykdymą, sąlygas ir pan. Tuomet svečias pažadėjo išsamiau pristatyti programą Danijoje ir patikino, jog ji tikriausiai sulauktų nemažo dėmesio.

Susitikimo metu kalbėta ir apie galimą abiejų šalių Vyriausybių bendradarbiavimą siekiant pritraukti į Lietuvą užsienio investicijas, galimybes Lietuvai pasinaudoti Danijos patirtimi, ypač – atsinaujinančios energetikos srityje. Ambasadorius L. Mikaelsenas taip pat domėjosi visuomeninių pastatų bei katilinių renovacija: jo žodžiais, tai irgi galėtų sudominti potencialius investuotojus iš Danijos.

Ministras G. Kazlauskas pažadėjo pateikti ambasadoriui prašytus dokumentus, sutarta nuolat keistis informacija apie daugiabučių modernizavimą bei kitus vykdomus projektus. Ambasadorius L. Mikaelsenas savo ruožtu užtikrino, kad pristatys juos savo šalyje ir išreiškė viltį, kad tuomet nuo kalbų bus galima pereiti prie konkrečių veiksmų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *