Efektyvus būdas prieš raukšles

pagal | 2020-01-26

rauksles

Grožio industrija ir įvairių grožio procedūrų poreikis sparčiai auga. Ypatingai veido, kūno sričių tobulinimas įgavęs tokį pagreitį, kad šiandien tarsi esi kitoks, jei nesi kažko pasitobulinęs. Kadangi grožio procedūrų pasiūla taip pat labai didelė, jos yra prieinamos praktiškai kiekvienam. Siekdamos paslėpti bet kokius senėjimo požymius, vis daugiau įvairaus amžiaus moterų ir vyrų ryžtasi tam tikroms procedūroms.

Dėl taip intensyviai augančios paklausos, medicina grožio srityje taip pat nestovi vietoje. Todėl sparčiai tobulėja ir pačios technologijos, nuolatos atsiranda nauji, saugesni ir natūralesni būdai. Kovojantiems prieš raukšles ar odos papilkėjimą bei išsausėjimą, iki šiol buvo populiarios botulino, hialurono rūgšties injekcijos ar kiti gerai žinomi būdai. Tačiau šiandien veido odos tobulinimui siūlomos ir pačios naujausios, daugeliui mažiau žinomos procedūros. O svarbiausia, siekiama, kad procedūros taptų kuo natūralesnės, o šalutinių poveikių tikimybė sumažėtų iki minimumo.

Kovai prieš raukšles, odos stangrumui atkurti, pigmentinių dėmių šalinimui bei randų ar porų mažinimui siūloma PRP procedūra. Tai procedūra, kurios metu odai atjauninti bei atstatyti jos būklę, pasitelkiama trombocitais praturtinta plazma. Šis trombocitų koncentratas išgaunamas specialiu aparatu, iš paimto to paties žmogaus nedidelio kraujo kiekio ir sušvirkščiamas į problemines vietas. Kadangi tai reikalauja ne tik medicininio išsilavinimo, bet ir sterilumo, labai svarbu, kad procedūras atliktų gydytojai ir tik sertifikuotose klinikose.

Trombocitai aktyvuoja kamienines ląsteles, kurios, kaip žinia, stimuliuoja odos ląsteles, skatina kolageno ir elastino gamybą. Tokiu būdu, be cheminių preparatų, o natūralia, paties žmogaus organizmo medžiaga, atliekama atjauninimo procedūra. Kadangi procedūros metu atliekama daugybė mažų injekcijų plona adata, po jos oda gali parausti bei atsirasti patinimas ar nedidelės kraujosruvos. Poveikis pasimato po 2-3 savaičių, procedūrą rekomenduojama kartoti bent kartą per metus.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *