Duslintuvas – svarbi transporto priemonės dalis

pagal | 2021-03-20

Jeigu transporto priemonę naudojate kasdien – tokiu atveju svarbu pasirūpinti jos dalių funkcionalumu. Net ir tomis, kurios atrodo mažai matomos ir tuo pačiu retai genda. Viena tokių yra duslintuvas, kuris dažniausiai pamirštamas ir tuo pačiu jam nėra skiriama tiek dėmesio, kiek reikėtų.

Svarbiausia – reguliarus dėmesys

Jeigu Jums reikalingas duslintuvų remontas – svarbiausia rasti gerus meistrus, kurie gali ištiesti pagalbos ranką tada, kai jos labiausiai reikia. O dar geriau nelaukti, kol bus reikalingi remonto darbai, o reguliariai tikrinti kiekvieną auto dalį, keliauti techninei apžiūrai, kad gedimai būtų rasti dar tada, kol jie ypač maži. Tada jos šalinimas ne tik greitesnis, tačiau ir kainuoja kur kas mažiau.

Duslintuvo gedimo rodikliai

Žinoma, be patirties ir be žinių pamatyti gedimus gali atrodyti gana sudėtinga. Ne vetui dažniausiai techninei apžiūrai keliaujama pas tuos, kurie ne tik žino kas ir kaip, tačiau taip pat ir turi reikalingą įrangą apžiūrai.

Dažniausiai duslintuvo gedimus rodo neįprastas garsas, kuris girdi net ir auto salone, kai ji įjungta. Kai kurie teigia, kad net ir nemalonus kvapas gali būti juntamas. Žinoma, tai pasitaiko kur kas rečiau, tačiau pajutus reikia kuo skubiau kreiptis į meistrus.

Galiausiai, dujų išmetimo kvapas ne tik signalizuoja apie gedimus, tačiau taip pat ir kenkia žmogui, tad labai svarbu kuo greičiau gedimą pašalinti.

Keitimas ar remontas?

Priklausomai nuo problemos gali būti reikalingas keitimas arba remontas. Sunku atsakyti, kuris variantas yra dažnesnis. Tai dažnai priklauso ir nuo to – kaip skubiai yra kreipiamasi į meistrus

Duslintuvų remontas dažniausiai atliekamas tada, kai pats gedimas nėra labai didelis. Žinoma, patyrę meistrai dažniausiai susitvarko ir su labai dideliais gedimais, tačiau remonto kaina ne visada patraukli ir tikrai ne visada verta tvarkyti, nes naujo pirkimas – pigiau.

Svarbiausia nelaukti, kol mažas gedimas virs dideliu, o kreiptis į meistrus dar tada, kai susitvarkyti su juo yra paprasta. Na, bent jau meistrams, kurie dirba su tuo kiekvieną dieną.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *