Dianą žemyn nutempė netaiklūs šūviai

pagal | 2010-02-17

Prieš moterų biatlono persekiojimo lenktynes 10 km distancijoje su keturiom ugnies linijom šios sporto šakos specialistai pergalę pranašavo antrai startavusiai vokietei Magdalenai Neuner. Ir jie buvo teisūs: vokietė gan greit pralenkė prieš ją startavusią Anastazią Kuzminą ir užtikrintai laimėjo. Čempionė distancijoje sugaišo 30 min. 16 sek. Slovakijos atstovė jai pralaimėjo 12,3 sek. Nors vokietė pripažįstama geresne šaule, šį kartą abi lyderės nepataikė po 2 kartus. Trečia finišavo šešta startavusi pranzūzė Marie Dorin, šaudžiusi be klaidų. Slapta tikėjomės, kad aukščiau pakils 25-ta startavusi Diana Rasimovičiūtė, tačiau ji prašovė net penkis kartus ir smuktelėjo į 34 vietą. Diana čempionei pralaimėjo 3 min. 42,4 sek.

Pirmąsias dvi ugnies linijas Diana įveikė be klaidų, o štai trečioje – net trys šūviai lėkė pro šalį. Ketvirtą kartą šaudykloje mūsiškė padarė dar dvi klaidas. Žinoma, kad taip šaudant tikėtis aukštesnės vietos yra sunku..

Šiaip jau visada noriai bendraujanti su žurnalistais, šį kartą Diana buvo labai nekalbi. Ji nekaltino nei pažliugusio sniego, nei apniukusio oro. Sakė, kad po pirmųjų 10-ties sėkmingų šūvių patikėjo, kad ir toliau lydės sėkmė. Prašovusi pirmą kartą, vėliau nebesusitvarkė su jauduliu. Štai visa nesėkmės priežastis…

Didžiausią žygdarbį atliko norvegė Tora Berget: šaudžiusi be klaidų ji iš 33 vietos sugebėjo pakilti net į penktą!