Būkime kartu 2011

pagal | 2011-05-27

Gegužės 28 d. daugiau negu 100 globojamų vaikų dalyvaus renginyje „Būkime kartu 2011“, kurį organizuoja tarptautinė bendruomenė Lietuvoje, JAV ir kitų užsienio šalių ambasados, Lietuvos valstybinės institucijos bei savanoriai. Renginiu siekiama rūpintis globos namuose augančiais vaikais, suteikti jiems asmeninio dėmesio, skatinti Lietuvoje savanorystės idėjas.

Renginį organizuoja daugiau nei 150 savanorių iš užsienio ambasadų, privačių bendrovių ir viešųjų įstaigų, jo globėja yra Jungtinių Amerikos Valstijų ambasadorė Lietuvoje Anne E. Derse. „JAV ambasadai yra didelė garbė šiais metais būti renginio „Būkime kartu“ globėja. 2011 m. Europos Sąjunga mini „Europos savanorystės metus“. Savanorystė yra vertybė, kuri Lietuvoje turi didelę reikšmę. Parama bendruomenei ir bendro gėrio siekimas yra laisvos bei darnios visuomenės pagrindas ir Jungtinėse Amerikos Valstijose. Todėl ir toliau svarbu tęsti savanorystės veiklą, dalintis ir prisidėti prie geresnės visuomenės kūrimo“, – teigia renginio globėja ambasadorė Anne E. Derse.

Renginys „Būkime kartu“ jau devintus metus organizuojamas Vilniaus tarptautinio klubo iniciatyva. Torben Pederson, Vilniaus tarptautiniame klube veikiančio „Būkime kartu“ organizacinio komiteto pirmininkas, teigia: „Tai proga patirti dieną, pilną pažinimo ir atradimo džiaugsmo ne tik globojamiems vaikams, bet ir visiems savanoriams, kurių dėka renginys gyvuoja. Savanorystė yra ypatinga tuo, kad vieną kartą prisidėjus prie šios veiklos, įgyjama neįkainojama patirtis ir gerokai praplečiamos atsakomybės už kitus ribos. Būtent tai mus skatina metai iš metų organizuoti šį renginį“.

Šiais metais Vilniaus tarptautinis klubas kaip specialų pripažinimą už išskirtinį indėlį remiant Lietuvos vaikus įsteigė „Metų savanorystės lyderio“ apdovanojimą, kuris bus įteiktas renginio metu.

Šventėje vaikams bus gyvai pristatyta ir pademonstruota gaisrų gesinimo įranga, karinės ir policijos transporto priemonės, kriminalistikos laboratorijos įrengimai, pasirodymus atliks treniruoti policijos ir muitinės šunys. Į vaikų klausimus atsakys gaisrininkai, karininkai, policininkai, muitinės pareigūnai. Vaikai dalyvaus įvairiuose komandiniuose ir kituose žaidimuose, tokiuose kaip: castle jump, parachute, elephant feet, cup tower, crazy volley, spider web ir kt. Renginio metu bus surengtas specialus Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšinio komandos žaidėjų pasirodymas ir vaikams bus vedamos krepšinio pamokos.

Prie renginio organizavimo prisidėjo ir jį parėmė įvairios organizacijos: Vilniaus tarptautinis klubas, JAV ambasada, Švedijos ambasada, Danijos ambasada, Norvegijos ambasada, Turkijos ambasada, Bulgarijos ambasada, Deloitte Lietuva, COWI Lietuva, Rimi Lietuva, Tarptautinė teisės ir verslo aukštoji mokykla (TTVAM), Viva Green Resort, Ūkio bankas, Policijos departamentas prie VRM, Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, Lietuvos Respublikos muitinė, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas prie VRM, Lietuvos kariuomenė, Medicina Magna, Multidora, Pentland, Radisson Blu Astorija, Radisson Blu Lietuva, DnB NORD, Oreivystės centras, McDonald‘s, Rokiškio sūris, Antakalnio vidurinė mokykla, Lietuvos socialinės gerovės asociacija (LSGA), BRB Consulting Development, IC Baltic ir BC Lietuvos rytas.

Renginys vyks gegužės 28 d. (šeštadienį) nuo 10.00 iki 16.00 val. „Viva Green Resort“ poilsio centre, esančiame Tuščiaulių kaime prie Nemenčinės (25 km. nuo Vilniaus).

Papildomos informacijos teirautis: Lina Pradkelienė, tel.: +370 5 255 3030, mob. tel.: +370 687 49856, el. paštas: lpradkeliene@deloittece.com

Renginio programa:

Laikas Veikla
10.00-10.15 Atidarymo žodis
10.15-11.00 Piešimas ant veido
10.20-13.00 Policijos autobusas, policijos automobiliai ir kriminalistikos laboratorija, gaisrininkų įranga, kariuomenės automobiliai, krepšinio treniruotė.
Komandiniai žaidimai: castle jump, parachute, elephant feet, cup tower, crazy volley, obstacle course, spider web
11.00-12.30 Skrydžiai oro balionu
13.00-13.30 Policijos ir muitinės šunų pasirodymas. Policijos bičiulio Amsio pasirodymas.
13.30-14.15 Pietūs
14.15-16.00 Policijos autobusas, policijos automobiliai ir kriminalistikos laboratorija, gaisrininkų įranga, kariuomenės automobiliai, krepšinio treniruotė.
Komandiniai žaidimai: castle jump, parachute, elephant feet, cup tower, crazy volley, obstacle course, spider web
16.00 Tortas, kava, arbata
16.10 Uždarymo ceremonija
16.20 „Metų savanorystės lyderio“ apdovanojimo įteikimas
16.45 Renginio uždarymas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *