Automobilių nuoma Kaune: ko tikimasi bei dėl kokių priežasčių nuomojamasi

pagal | 2016-01-18

Didieji Lietuvos miestai, reaguodami į transporto nuomos paklausą visame pasaulyje, siūlo klientams vis platesnį transporto priemonių asortimentą bei kuo patrauklesnes sąlygas: akcijas, lankstų automobilio pasiėmimą ir grąžinimą, galimybę pasinaudoti aibe papildomų sąlygų ir panašiai. Klesti ir automobilių nuoma Kaune: į nuomos punktus užsuka tiek vietiniai, tiek atvykėliai iš svetur. Ko klientai tikisi iš paslaugos teikėjų bei kokiu tikslu ieško transporto priemonių?

Nesvarbu, ar klientas gali sau leisti prabangų automobilį, ar stropiai skaičiuoja ieškodamas ekonomiškiausio varianto – kiekvienas tikisi gauti tai, kas geriausiai atitinka jo poreikius. Būtent todėl auto nuoma užsiimantis verslininkas turi įvertinti:

  • ar pakankamai platus turimas autoparkas (skirtingi modeliai, gamybos metai, galingumas, paskirtis ir panašiai);
  • ar klientui sudaromos palankios sąlygos pasiimti automobilį iš strategiškai patogios vietos ir jį grąžinti;
  • ar egzistuojanti kainodara numato bazinę transporto priemonės kainą, atskirai mokant tik už papildomas paslaugas (pavyzdžiui ne visiems reikalinga navigacinė įranga ar itin didelis paros kilometražo limitas);
  • ar automobilių nuoma Kaune garantuoja saugią kelionę: tranporto priemonės turi būti techniškai tvarkingos bei turėti galiojančius civilinės atsakomybės bei KASKO draudimus.

Neabejotinai svarbus lūkestis – nuomotojo sąžiningumas. Abejotina, jog žinoma transporto nuomos bendrovė bandytų sąmoningai apgauti klientą, rizikuodama turima reputacija. Dažniausiai kaltas ne kas kitas, kaip klientų…nemokėjimas skaityti. Egzistuoja ydinga praktika – parašų dėjimas įdėmiai neįsigilinus į sutartyje nurodytas sąlygas. O tada skųskis nesiskundęs: dažniausiai automobilių nuomos kaina išauga dėl nuobaudų, kurios gaunamos pažeidus nustatytas taisykles (automobilio grąžinimo laikas, vairavimo patikėjimas tam teisės neturinčiam asmeniui, leidžiamų per dieną nuvažiuoti kilometrų viršijimas ir panašiai). Susipažinimas su transporto nuomos sutartimi padeda išvengti abiejų šalių tarpusavio nesutarimų.

Automobilių nuoma Kaune aktuali klientams, turintiems įvairių tikslų. Kažkam žūtbūt reikalinga transporto priemonė kelionėms į darbą, kol nuosavas automobilis taisomas servise. Kažkas planuoja ilgesnę išvyką su draugų kompanija ir žino, jog turimas automobilis tam nebus tinkamas. Svečiai iš užsienio pageidauja patogumo: norisi, išlipus iš lėktuvo ar traukinio, susikrauti lagaminus į čia pat stovinčio automobilio bagažinę ir keliauti reikiama kryptimi, nesukant galvos dėl viešojo transporto maršrutų ar nesidairant laisvo taksi.

Kiek klientų – tiek poreikių. Automobilių nuoma Kaune turi prisidėti prie jų išpildymo. Tokį reikalavimą diktuoja arši konkurencija šioje sferoje. Tiesa, klientai neturėtų prarasti budrumo didelėje pasiūloje: tai įpareigoja ne tik atidžiai rinktis paslaugos teikėją, bet ir nuodugniai išanalizuoti sutartį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *