Aptarti olimpinio ugdymo klausimai

pagal | 2010-03-15

2010 metai – baigiamieji Švietimo ir mokslo ministerijos, Kūno kultūros ir sporto departamento, LTOK ir Lietuvos olimpinės akademijos bendradarbiavimo sutarties (2005-2010) dėl vaikų ir jaunimo olimpinio ugdymo įgyvendinimo metai. LTOK prezidentas Artūras Poviliūnas sukvietė šių organizacijų atstovus pasitarti dėl bendradarbiavimo sutarties pratęsimo ir tolesnių veiksmų koordinavimo.

Kovo 9 d. LTOK vykusiame pasitarime dalyvavo Alvydas Puodžiukas, Švietimo ir mokslo ministerijos vyriausiasis patarėjas, LTOK olimpinio švietimo komisijos pirmininkas; Rolandas Zuoza, Švietimo ir mokslo ministerijos Neformalaus ugdymo ir švietimo pagalbos skyriaus vedėjas; Algimantas Šimaitis, Švietimo ir mokslo ministerijos Neformalaus ugdymo ir švietimo pagalbos skyriaus vyriausiasis specialistas; Milda Laurutėnaitė, Kūno kultūros ir sporto departamento Kūno kultūros strategijos skyriaus vedėja, Lietuvos olimpinės akademijos viceprezidentė; Ona Babonienė, Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro direktorė, LTOK olimpinio švietimo komisijos pirmininko pavaduotoja; Giedrius Vaidelis, Ugdymo plėtotės centro direktorius; Povilas Karoblis, Lietuvos olimpinės akademijos prezidentas; Jonas Jankauskas, LTOK „Sportas ir aplinka” komisijos pirmininkas; Vytautas Zubernis, LTOK generalinis sekretorius, Algimantas Gudiškis, LTOK olimpinio švietimo direktorius ir Janina Brundzienė, LTOK olimpinio švietimo direkcijos vyr. referentė.

Buvo aptarti 2005 – 2009 metais nuveikti darbai olimpinio ugdymo srityje bei projekto „Vaikų ir jaunimo ugdymas šalies mokyklose” 2010 metų veiklos planas. Projekto koordinariaus vaidmuo patikėtas Lietuvos mokinių ir studentų sporto centrui ir jo direktorei Onai Babonienei.

Visi pasitarimo dalyviai buvo vieningos nuomonės, kad vaikų ir jaunimo olimpinio ugdymo projektą reikia tęsti ir plėtoti. Ir tai įteisinti nauja šių organizacijų bendradarbiavimo sutartimi 2011-2015 metams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *